Volkan Çetinkaya kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler)

Volkan Çetinkaya, Survivor 2017'nin başlamasıyla birlikte en çok dikkat çeken isimler arasında yer aldı. Hem sportifliği hem de disipliniyle bilinen yarışmacı "Bu yarışmayı kazanacağım başka yolu yok" sözleriyle tanınmaya başlandı. Volkan Çetinkaya ilgili en çok merak edilenleri sizlere aktarıyoruz.

Volkan Çetinkaya kimdir? (Survivor 2017 Gönüllüler)
Volkan Çetinkaya, eski TSK personeli olarak biliniyor. Bunun getirdiği disiplin ve mücadele ruhu ile Survivor 2017'nin ilk bölümünde dikkatleri üzerine çekmeye başlayan Volkan'ın, Survivor'da uzun bir süre bulunması bekleniyor.

VOLKAN ÇETİNKAYA KİMDİR?

Survivor Volkan, yarışmanın favori isimleri arasında yerini alıyor. Takımın tamamı gibi sporculuk geçmişi olan Survivor 2017 yarışmacısı Volkan Çetinkaya, TSK geçmişinde kazandığı disiplini yarışmaya kazandırmaya çalışacak.

1983 yılında Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinde dünyaya gelen Volkan Çetinkaya, spora ve sportif faaliyetlere önem vermektedir. Eski bir TSK personeli olması dolayısıyla, TSK Ordu Milli Takımı'nda futbol oynayan Çetinkaya, atletizm ve yüzme antrenörlüğü de yapmaktadır. Survivor 2017 Gönüllüler Takımı içerisindeki sporcu kökenli yarışmacılardan birisi olan Volkan Çetinkaya, abisiyle birlikte açtığı kursu işletmektedir.

TSK içerisindeki disiplin ve sporculuk geçmişi ile takım içerisinde dikkat çeken isimlerden birisi olan Volkan Çetinkaya içinyarışmanın İnternet sitesi üzerinde yer alan profil sayfasında, "Türk askeri her zaman başarılı olmuştur.bunu sen kanıtlayıp şampiyon olacaksın", "Başarılar Şampiyon Olacaksın." gibi yorumlar yer almaktadır.

Volkan Çetinkaya, Survivor 2017 tanıtımında "Bu yarışmayı kazanacağım başka yolu yok" sözüyle iddialı bir vurgu yaptı.


BİZE ULAŞIN