Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. son bölüm tamamı (tek parça) izle!

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek tüm hızıyla devam ediyor. Başrollerini Kerem Bürsin, Gürkan Uygun ve Leyla Lydia Tuğutlu'nun paylaştığı dizi izleyici tarafından büyük beğeni topluyor. Henüz 4 bölüm yayınlanmasına rağmen büyük bir hayran kitlesine ulaşan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin 4. yeni bölümünde neler oldu? İşte kaçıranlar için yeni bölüm...

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. son bölüm tamamı (tek parça) izle!

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin yeni dizisi dün akşam yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Kısa zamanda izleyicinin ilgisini çekmeyi başaran yeni dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek 5. bölüm fragmanını da yayınladı. İşte tüm detaylar...

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 5. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Sınır dışı edilmemek için Aslı'yla nikah masasına oturan Ali'nin aklı ameliyata girecek olan Rauf'tadır. Derin ise olan bitenden habersiz hastaneye geldiğinde öğrendikleri karşısında şoke olur.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 4. yeni bölüm tamamı tek parça full izle!

Limanda büyük sürpriz

Derin, Ali'nin gitmesine engel olduğu için Aslı'ya minnettardır ama Şahin'in kendisine ters davranmasına anlam verememektedir. Ali biraz nefes almak için gece yarısı gittiği limanda büyük bir sürprizle karşılaşır.

Babasının ihanetiyle sarsılan Aslı, ona hiç unutamayacağı bir ders vermeye karar verir. Bunun için Ali'nin yardımına ihtiyacı vardır. Tekin ve Yiğit, Ali'den kurtulduklarını sanırken, Ali'nin hiç beklemedikleri bir anda karşılarına çıkmasıyla ortalık yeniden karışır.

Sinsi tuzak!

Şahin, Ali'yi Mirkelamoğlu ailesinden uzak tutmaya çalışsa da başaramaz. Bu yüzden araları açılır. Şahin'e haddinden fazla tepki gösterdiğini düşünen Ali hatasını telafi etmek isteyince Tekin'in sinsi tuzağına düşer.

BİZE ULAŞIN