Diriliş Ertuğrul 75. bölüm fragmanı yayınlandı! - Ural bey ve Çolpan hatun ölecek mi? - Hemen fragmanı izle

Diriliş Ertuğrul 75. bölüm fragmanı yayınlandı. TRT'nin en çok izlenen ve her bölümüyle reytinglere damgasını vuran dizisi Diriliş Ertuğrul dün akşamki nefes kesen son bölümün ardından 75. bölüm fragmanını izleyenleriyle buluşturdu. Diriliş Ertuğrul nefes kesen sahneleriyle hayranlarının büyük beğenisini topladı. Yayınlanan 75. bölüm fragmanıyla şimdiden yeni bölüm ile ilgili merakları uyandırdı... Peki yeni bölümde neler olacak? Candar bey oğlu Ural'ın gerçek yüzünü görecek mi? Ertuğrul Karacahisar Kalesine karşı ne yapacak? İşte Diriliş Ertuğrul 75. son bölüm fragmanı...

Diriliş Ertuğrul 75. bölüm fragmanı yayınlandı! - Ural bey ve Çolpan hatun ölecek mi? - Hemen fragmanı izle

Diriliş Ertuğrul 75. son bölüm fragmanı yayınlandı. TRT'nin vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde yine nefesler tutuldu. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 75. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Son kozlarını oynayan Sadettin Köpek, Ertuğrul'a karşı Karacahisar kalesine gidiyor... Candar bey oğlu Ural'ın gerçek yüzünü görecek mi? Öte yandan Aliyar bey ise Ertuğrul'un güvenini kazanacak.

Hain planlarıyla Tekfuru öldürmeyi başaran Vasilius'un yeni planı ne?

Diriliş Ertuğrul 75. son bölüm fragmanı yayınlandı!

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 74. BÖLÜM DE NELER OLMUŞTU!

Türlü oyunlara karşı göğüs geren, kurulan tuzağı tersine çeviren ve nihayet tekfurun kızını kurtararak kaleden sağ çıkmayı başaran Ertuğrul Bey ve alpleri Tekfur'la dostluk ilişkisi kurmuşlardır. Fakat hain emelleriyle bu oyunu bozmak isteyen Vasilius boş durmamıştır. Şimdiki planı Ertuğrul'un hanında Tekfur'u öldürterek Ertuğrul'u zor durumda bırakmak ve Türklerle Bizans arasında savaş başlatmaktır.

Aslıhan'a ilgisi olan Sadettin Köpek, Ural'ın da desteğiyle Candar Bey'den Aslıhan'ı istemiştir. Daha önce Çolpan'la birlikte Toktamış Bey'i öldüren Aybüke, Kutluca tarafından sorguya çekilmiş, bu tehlikeli durum Çolpan'a yansıtılınca Çolpan hemen harekete geçerek acımadan Aybüke'yi öldürmüştür. Gün geçtikçe Çavdar Obasında gördüğü kirli işlerden rahatsız olan Kutluca nasıl bir tavır alacağı ise büyük merak konusu olmuştur.

BİZE ULAŞIN