Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58.bölüm fragmanı yayınlandı mı?- EDHO yeni bölüm fragmanı

ATV ekranlarında bu akşam yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, son bölümüyle izleyicilerine oldukça aksiyon dolu bir bölüm yaşattı. ATV ekranların herkes tarafından beğenisini kazanan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz(EDHO) yeni bölümleriyle salı akşamları ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde şoke eden dakikalar yer aldı. Son bölümde Hızır, Fahri'ye sıkılan kurşunlardan aleyhine el kaldıran masa üyelerini sorumlu tuttu. Yine de planlarını yalnızca kendisini düşünerek yapmadı. Nitekim Hızır kaybederse herkes kaybedeceği biliniyordu. Son bölümün bitmesiyle birlikte yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölüm fragmanı yayınlandı mı? EDHO'nun 58. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte nefes kesen bölümleriyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz. Detaylar sabah.com.tr'de...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58.bölüm fragmanı yayınlandı mı?- EDHO yeni bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyenlere oldukça çarpıcı detaylar yansıttı. Ekranların ilgiyle takip edilen aksiyon seviyesi yüksek olan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan doruktaydı. Dizinin yayınlanan son bölümünde bir taşla iki kuş vurma niyetinde olan CIA, Suzi üzerinden oyun kurarak Davut ve Nevzat'ı bitirmeyi amaçlar. Masa üyelerinin Hızır'a olan öfkesi geçmemişti; özellikle de Tipi'nin. Son bölümün bitmesiyle birlikte izleyiciler yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak ettiler. Peki, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizden izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57.Bölüm'de neler olmuştu?

Oyun içinde oyun!

Çakırbeyli kadınları Suzi tehdidi altındadır. Meryem evin erkeklerini korumak adına harekete geçer fakat Esra'nın yüzüğünü fırlatmasıyla tüm çabalar boşa çıkacaktır. Suzi'nin İlyas'ı ziyaret etmek için nihayet bir engeli kalmamıştır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 57. SON BÖLÜM TAMAMI (TEK PARÇA) FULL İZLE!

Hızır, Fahri'ye sıkılan kurşunlardan aleyhine el kaldıran masa üyelerini sorumlu tutar. Yine de planlarını yalnızca kendisini düşünerek yapmaz. Nitekim Hızır kaybederse herkes kaybedecektir. Silahlarını örgüte satıp O'nu devre dışı bırakmak isteyen Ercüment'i öldürme niyetindedir. İlk hamlesi Servet'in açgözlülüğünden faydalanarak Mert'e tuzak kurmak olur. Hızır ne kadar tehlikeli bir oyunun içinde olduğunun farkındadır. CIA ile restleşmeye hazırdır ve yanındakileri korumak adına planlarını açık etmez. İlyas bu aşamada devre dışı bırakıldığı için oldukça rahatsızdır. Bir taşla iki kuş vurma niyetinde olan CIA, Suzi üzerinden oyun kurarak Davut ve Nevzat'ı bitirmeyi amaçlar.

Masa üyelerinin Hızır'a olan öfkesi geçmemiştir; özellikle de Tipi'nin. Kan davasına dönen hikayenin sonu herkesi şaşırtacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 57. SON BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI İZLE! HIZIR ÇAKIRBEYLİ VURULUYOR MU?

Çakırbeylileri güçsüzleştirme çabası içinde olan Ercüment ilk amacına ulaşmıştır. Devamındaki hedefi ise Hızır'ı masanın liderliğinden etmek olacaktır. Son yaşananlardan sonra masada bununla yetinmeyecek yeni düşmanlar da vardır.

Hızır ile otel odasında bir araya gelen Suzi, gün geçtikçe Meryem için daha büyük bir tehdit oluşturur. Ceylan'ın sahip olduğu bu bilgiyi Meryem'le paylaşması huzur kaçıracaktır. İlyas ve Esra cephesinde ise işler bir türlü yoluna girmez. Adım atma sırası İlyas'tadır fakat bu öyle kolay olmayacaktır.

BİZE ULAŞIN