Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. son bölüm fragmanı yayınlandı! - En ağır ceza

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. son bölüm fragmanı yayınlandı! Atv'nin reyting rekortmeni dizisi kısa adıyla EDHO, ekranlarda tüm hızıyla devam ediyor. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Eşkıya dizisi izleyici tarafından merakla takip ediliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. son bölümün ardından internette hemen aratılmaya başlatılan 59. yeni bölüm fragmanı ise izleyiciyle buluştu. Yayınlandığı günden bu yana her bölümüyle nefesleri kesen ve hayranlarını ekran başına kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. son bölüm de neler olacak? İşte tüm detaylar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. son bölüm fragmanı yayınlandı! - En ağır ceza

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. son bölümü fragmanını yayınladı. İzleyenler tarafından merakla beklenen yeni bölüm fragmanını bu haberimizden izleyebilirsiniz... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. yeni bölüm 20:00'da atv ekranlarında sizlerle...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. son bölüm fragmanı yayınlandı!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 59. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

İhaneti belgelenen Ayşen, yaptığı yanlışın faturasını ağır öder. Hızır'ın verdiği bu zor karar, elleri en sevdiği insanın ölümüne değen Civciv'in ömrünü bitirir. Ev ahalisi için yaşananları unutmak hiç de kolay olmayacaktır. Kimsenin bahsetmek istemediği konu özellikle Meryem'i derinden etkiler.

Hızır evine ve galeriye yerleştirilen dinleme cihazlarından kurtulmak yerine onlardan faydalanmayı seçer. Böylece onu dinleyen düşmanları tuzağına çekebilecektir. Bağlantıları çözebilmek adına Mert'ten ikili oynaması beklenir. Suzi de bu çözümlemeye yardımcı olabilmek için açığının ne olduğunu merak ettiği Avni'yi ziyaret edecektir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'IN 59. BÖLÜMÜNDEN KARELER

Başına gelenleri zamanında alınmayan önlemlere bağlayan Alparslan'ın kini, öfkesi dinmek bilmez. Ünal Kaplan, Alparslan'ın yaptıklarının bedelini herkese ödetecekleri düşündüğünden endişelidir. CIA son bir şans vermek üzere Ünal ile görüşerek şirkete bağlılığını bildirmesini ister. Acil Ankara'ya çağırılan Davut'un ipini çekmeyi amaçlayan güçler de başarıya ulaşmıştır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 58. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

Suzi için kurulan tuzağın kurbanı Handan olmuştur. İlyas her ne kadar evdeki kadınları koruyabilmek adına büyük gayret sarf etmiş olsa da planlanan eylemin büyüklüğü karşısında çaresiz kalır. CIA ile hareket eden İstihbarat içindeki unsurlar her yere sızmışlardır ve bu düşmanlarla başa çıkmak kolay olmayacaktır. Çıkan çatışmanın izlerinden bu hainlerle ilgili fikir sahibi olan Davut ile Nevzat operasyon için düğmeye basarlar.

Suzi ve Ünal yapılan eylemler üzerine düşündüklerinde onlardan bir adım önde olan düşmanlara, yakın çevreden birilerinin muhbirlik yaptığını sezerler. İçlerinde Davut'un eviyle birlikte Çakırbeyli ailesinin de dinlenmesini sağlayan bir hain vardır. Hızır yaşanan felaketlerin sorumlusunun kim olduğunu öğrendiğinde yıkılır. Bu aldatılmışlıkla nasıl yaşayacağını bilemez.

Tüm sevdiklerini birer birer kaybeden Alparslan'ın artık plan yapacak gücü kalmaz. Bastırdığı duygular şiddete dönüşür. Ondan hiç beklenmeyecek fevri çıkışları ileride başlarına gelebilecek belaların nedeni olacaktır.

Ceylan'a ablasıyla ilgili kötü haberi verme görevi yine Meryem'e düşer. Kızı Esra'nın hayatından endişe eden Nadide ise İlyas'ı bir seçim yapmaya zorlayacaktır. Yaşananlardan kendini sorumlu tutan İlyas hayati bir kararın eşiğindedir.

BİZE ULAŞIN