Diriliş Ertuğrul 81. bölüm fragmanı yayınlandı

Diriliş Ertuğrul dizisinin bu akşam yayınlanan son bölümünde heyecan adeta doruklardaydı. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde izleyicilerin nefesini kesen dakikalar yaşandı. Diriliş İzleyicileri tarafından başladığı günden itibaren fenomen dizi haline gelen Diriliş Ertuğrul'un bu akşam yayınlanan son bölümünde en çok merak edilen konu Bamsi'nin yaşayıp yaşamayacağıydı. Son bölümde Helena’nın desteğiyle zindandan kurtulan Bamsı, Vasilius’un oyunuyla barbar askerlerin saldırısına uğramıştı. Helena'yı korumak için kendi canını ortaya koyan Bamsi ağır yalandı. Peki, Diriliş Ertuğrul 81. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Diriliş Ertuğrul 80.bölümde yaşananlar...

Diriliş Ertuğrul 81. bölüm fragmanı yayınlandı

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 81. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI-HEMEN İZLE!Diriliş Ertuğrul 80. bölüm ile ekrana geldi. Aslıhan'ı kullanarak Hanlı Pazar'ı almaya kalkışan Vasilius büyük bir şokla karşı karşıya kaldı. Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölümünde ise Haçlılarla Kayı obası arasında cenk artık kaçınılmaz oldu. Nefes kesen dizisinin son bölümünde oldukça ilginç dakikalar da yer aldı. Son bölümde Ertuğrul ve Saadettin Köpek birleşti. Aslıhan Ertuğrul'un alpları tarafından kurtarılarak Hanlı Pazar'a getirildi. Bu hali gören Vasilius büyük bir şok yaşadı. Dizinin son bölümünün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Diriliş Ertuğrul 81. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Batuhan'ı kullanarak, Aslıhan'ın yerini bulan Vasilius, Saadettin Köpek'in desteğini alarak Hanlı Pazarı elde etmek istemiştir. Askerlerinin Aslıhan'ı getireceği rahatlığıyla mağrur halde Hanlı Pazar'a gelen Vasilius, orada hiç aklına gelmeyen bir durumla karşılaşmıştır. Ertuğrul ve Saadettin Köpek birleşmiş, Aslıhan Ertuğrul'un alpları tarafından kurtarılarak Hanlı Pazar'a getirilmiştir. Bu hali gören Vasilius büyük bir şok yaşamıştır. Şimdi yaptığı bütün hain planları gün yüzüne çıkan Vasilius ne yapacaktır? Ertuğrul ve Sadettin Köpek'in elinden kurtulabilecek midir? Diğer yandan Helena'nın desteğiyle zindandan kurtulan Bamsı, Vasilius'un oyunuyla barbar askerlerin saldırısına uğramıştır. Aklı Helena'da olan Bamsı zafiyet göstermiş yara almıştır. Şimdi büyük bir zorluk içindedir. Acaba kurtulabilecek midir? Bugüne kadar abisi Aliyar'a karşı duran Aslıhan, öğrendiği gerçeklerden sonra abisine karşı nasıl bir tavır içine girecektir. Halime ve Hayme ile ilişkileri ne yönde olacaktır?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 80. SON BÖLÜM 2. FRAGMANI YAYINLANDI!

79. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Vasilius'un desteğiyle Aliyar ve Ural'a büyük tuzak kuran Batuhan, tam hedefine ulaşacakken Ertuğrul ve alplarının yetişmesiyle durum tersine dönmüştür. Fakat bu durum ağır sonuçlara neden olmuş ve Aliyar ağır yara almıştır. Aliyar'ın haberi Çavdar Obasında ve Kayı Obasında büyük üzüntüye neden olacaktır. Aliyar'ın yokluğunu fırsat bilen Ural, iki oba arasındaki birliği bozmaya yönelik eylemde bulunacaktır. Peki Ertuğrul ve Sadettin Köpek'in Ural'ın bu hareketine karşı tepkisi ne olacaktır? Aslıhan bağlı tutulduğu mağarada büyük tehlike içerisindedir. Onun yerini bilen Batuhan ve Bugay da ölmüştür. Peki Aslıhan mağaradan kurtulabilecek midir? Diğer yandan Bamsı kalede kavga çıkarmış bunun neticesinde zindana atılmıştır. Zindanda çok tehlikeli biri ile birlikte kalacaktır. Onun orada olduğunu bilen Haçaturyan ve Dumrul'un elinden bir şey gelmemektedir. Peki Bamsı zindandan nasıl kurtulacaktır? Zindandan çıktıktan sonra onu bekleyen büyük tehlike ne olacaktır?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DAN GÜZEL HABER!

BİZE ULAŞIN