Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 61. son bölüm tamamı (tek parça) full izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 61. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin reyting hükümdarı Eşkıya dizisi ekranlara gelmeye tüm hızıyla devam ediyor. İzleyenleri her bölümüyle ekran başına kilitleyen ve reytinglere damgasını vuran kısa adıyla EDHO olarak bilinen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bomba gibi bölümleriyle hayran kitlesini arttırıyor. Salı akşamlarının ekran yüzü haline gelen dizinin yeni bölümünde Tehlikeli yüzleşme gerçekleşti! Büyük hayran kitlesine sahip dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 61. son bölümüyle dün akşam izleyiciyi ekran başına kilitledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 61. son bölümünde neler oldu? İşte tüm detaylar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 61. son bölüm tamamı (tek parça) full izle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. son bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Ne zaman yayınlanacak)

Atv'nin reyting rekortmeni dizilerinden Eşkıya dizisi dün akşam izleyenleri yine ekran başına kilitledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın (EDHO) 62. son bölüm fragmanını aratmaya başlayan izleyiciler fragmanın ne zaman yayınlanacağı konusunda merakta! EDHO'nun 62. son bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanının Pazar günü yayınlanması bekleniyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 62. SON BÖLÜM TAMAMI İZLE!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 61. son bölüm tamamı (EDHO tek parça) full izle!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 61. SON BÖLÜM DE NELER OLDU?

"Eğer beni öldürmezsen sana hakkımı helal etmiyorum!"

Annesinin ölümünün Meryem'in ellerinden geldiğini öğrenen Alparslan, hesaplaşmak üzere soluğu cenaze evinde almıştır. İtiraf etmesi zor olan bu gerçeğe yaşananlara tanık olan hiç kimse inanamaz. Çakırbeyli ailesinin bu yüzleşmeden sonra vereceği tepki merak konusudur.

Hızır Reis ihanete uğradı!

Davut'un yerine getirilen Serkan görevini kötüye kullanarak örgütlere silah satma peşindedir. Bu yüzden vatanına bağlı bir adam olan Hızır'ın masada söz sahibi olmasına engel olmaya çalışır. Bu süreçte tüm masa üyeleri birbirlerinden habersiz operasyona gönderilir. Serkan'ın isteği üzerine, gerçekleşecek silah ticareti Hızır'dan saklanacaktır. Herkes devletin sınavına tabi tutulduğunu düşündüğünden bu isteğe boyun eğer. Yine dostları tarafından ihanete uğrayan Hızır, arkasından çevrilen işleri öğrenmekte geç kalmaz. Masasının akıbetini düşünen Ünal ise oyun kurmaktaki yeteneğini bir kere daha kanıtlayacaktır. Çevrilen oyunda Suzi'ye de önemli bir görev düşer. Bu O'nun Çakırbeylilere son yardımı olacaktır belki de…

İlyas ve Suzi için ayrılık vakti

Eşyalarını toplamak için evine giden Esra, İlyas'tan son bir hamle bekler. İsteği, yaşadıkları hayatı terk edip uzaklarda yeni bir hayat kurmaktır. İlyas için ailesini bırakıp gitmek gibi bir durum söz konusu olamaz bu yüzden ayrılık her kadar ağır olsa da bu kararının arkasında duracaktır. Diğer yandan ülkesine gönderilmek üzere olan Suzi de geri dönmek için İlyas'ın O'na bir neden vermesini beklemektedir.

BİZE ULAŞIN