Diriliş Ertuğrul 84. son bölüm yayınlandı! - İşte Diriliş Ertuğrul 84. bölüm tek parça adresi!

TRT 1 ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Diriliş Ertuğrul, tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Doğan Alpin ölmesinin ardından dizinin 84. bölümü merak konusu olmuştu. Diriliş Ertuğrul 84. son bölümü izleyenler yine heyecan dolu anlar yaşadı. Vasilyus'un kalesine yapılan baskın geceye damgasını vurdu. Diriliş Ertuğrul 84. son bölümü tek parça izlemek için doğru adrestesiniz. İşte tüm detaylar...

Diriliş Ertuğrul 84. son bölüm yayınlandı! - İşte Diriliş Ertuğrul 84. bölüm tek parça adresi!

Çarşamba akşamlarının beğeniyle seyredilen dizisi Diriliş Ertuğrul son bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitledi. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Doğan Alpin ölümü milyonlarca izleyiciyi gözyaşları içinde bırakmıştı. İntikam yemini eden Ertuğrul ve Alpleri Diriliş Ertuğrul 84. bölümünde Karacahisar kalesine baskın yaptı. Diriliş Ertuğrul 84. bölümü izlemek isteyenler doğru adresteler. Sevilen dizinin yeni bölümü ile ilgili tüm detaylara bu başlık altından ulaşabilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 85. SON BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI - HEMEN İZLEYEBİLİRSİNİZ!

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 84. SON BÖLÜMÜ İZLE

12 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanan Diriliş Ertuğrul'un 84. son bölümünü dirilisdizisi.com adlı adresten tek parça halinde seyredebilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 84. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul, Nikea'dan gelen istihbarat üzerine Dündar'a ve Doğan'a, sultana haber iletmeleri için onları Konya'ya göndereceğini söylemiştir. Dündar, gizli kalması gereken bu bilgiyi zaaf göstererek Günyeli'ye söylemiştir. Günyeli Dündar'ın Konya'ya gideceğini babasına söyleyince bu haber Ural'a daha sonra Vasilius'a ulaşmıştır. Ural ve Vasilius bunu bir fırsat bilmiş, Doğan'ı öldürerek, Dündar'ı esir almışlardır. Bu durum kayı obasında bütün ahaliyi sarsmış, obayı matem bürümüştür. Dumrul'dan gelen istihbaratla Ertuğrul Nikea'ya giden kervanı basmış, kardeşi Dündar'ı kurtaracağını sanırken Haçaturyan'ın cesediyle karşılaşmıştır. Ertuğrul büyük sarsıntı içerisindedir. İntikam duygusu bütün bedenini sarmıştır. Şimdi adım adım cihad yaklaşmaktadır. Artık Ertuğrul'u durdurmak kolay olmayacaktır. Peki Ertuğrul'un hamlesi ne olacaktır? Diğer yandan Dündar, Karacahisar Kalesinde hala esirdir. Vasilius son olarak onu zindandan almış ve bir yere götürmüştür. Kimse nereye gittiğini bilmemektedir. Peki Dündar'ın akıbeti ne olacaktır? Bütün bu acıların yaşanmasına sebep olan Acar ve Günyeli ise kazandıkları zaferin mutluluğu içerisindedirler. Çavdar Obası içinde fitneye devam etmektedirler. Peki bütün bu işlerin ardında onların olduğu anlaşılacak mıdır? Yoksa ortalığı karıştırmaya devam mı edeceklerdir?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'UN OYUNU ÇIKTI

Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul'un mobil oyunu kullanıcılara sunuldu. TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi Ertuğrul Gazi'nin hikayesinden uyarlanan bir senaryo ile karşımıza çıkıyor. Diziden esinlenilerek yapılan Ertuğrul Gazi oyunu mobilde yayınlandı.

Yerli oyun geliştirici Umuro tarafından geliştirilen oyun 12 bölümden oluşuyor ve açık dünya. Oyunun yayınlanan videolarına baktığımızda harika bir oyun olduğunu söyleyemeyiz. Yine de dizinin sıkı takipçileri için güzel bir oyun olabilir. Oyunun şuanlık sadece Android için mevcut.

BİZE ULAŞIN