DENİZLİ Referandum Sonuçları - ��şte 16 Nisan 2017 Referandumu Evet/Hayır Sonucu

16 Nisan’da yapılacak referandum sonuçları milyonlarca vatandaş tarafından heyecanla bekleniyor. Denizli’de yüzbinlerce vatandaş Pazar günü sandık başına gidecek. 2017 Denizli referandum sonuçlarına göre oy oranları nasıl şekillenecek? Denizli seçim sonuçlarında evet mi, hayır mı daha fazla çıkacak? İşte seçim sonuçları öncesi tüm detaylar…

DENİZLİ Referandum Sonuçları - İşte 16 Nisan 2017 Referandumu Evet/Hayır Sonucu

Denizli halkının 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak olan referandum sonuçları için meraklı bekleyişi devam ediyor. Denizli referandum sonuçlarına göre evet hayır oy oranlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde sabah.com.tr adresinden an be an takip edebileceksiniz. 2017 Denizli seçim sonuçlarına göre evet mi, hayır mı önde çıkacak?

DENİZLİ

DENİZLİ

Denizli, Türkiye'nin bir ili ve en kalabalık yirmi birinci şehridir. 2017 itibarıyla 1.005.687 nüfusa sahiptir.[3] Tekstil ürünleri ve yöreye has Denizli horozu ile meşhurdur. Anadolu Yarımadası'nın güneybatı, Ege Bölgesi'nin güneydoğusunda yer almaktadır. Ege ve Akdeniz Bölgeleri arasında bir geçit durumundadır. Denizli İli'nin her iki bölge üzerinde de toprakları vardır. Denizli ili 28° 38' - 30° 05' doğu meridyenleri (doğu uç noktası; Çivril ilçesi Gümüşsu - Gökgöl Köyü, Dinar sınırında Efekli Tepe, batı uç Aydın, Manisa; güneyde Muğla; kuzeyde Uşak illeri ile komşudur.) Yüzölçümü 12.134 km²,[2] denizden yüksekliği ise 219 m'dir.
Bir sanayi, ihracat ve ticaret merkezi olan Denizli, aynı zamanda 65 bine yaklaşan üniversite öğrencisine ev sahipliği yapmaktadır. Bir yılda milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan il, bir turizm kenti olmasının yanı sıra düzenlenen yerel, ulusal ve uluslararası etkinliklerle (bkz. festivaller) eğitim, kongre, kültür ve sanat merkezi özelliğindedir. GEKA (Güney Ege Kalkınma Ajansı) merkezi Denizli'dedir.[4]

DENİZLİ KASIM 2015 GENEL SEÇİM SONUÇLARI

En üstte yer alan DENİZLİ Referandum Sonuçları görseline tıklayarak ilçe ilçe referandum sonuçlarını oy oranları ile birlikte görebilirsiniz. Eğer Türkiye Geneli Evet/Hayır oy oranlarını görmek istiyorsanız, hemen altta yer alan linke tıklayarak hem geçmiş seçim sonuçlarını hemde 16 Nisan 2017 referandum sonuçlarını takip edebilirsiniz.


BİZE ULAŞIN