ERZİNCAN Referandum Sonuçları - İşte 16 Nisan 2017 Referandumu Evet/Hayır Sonucu

16 Nisan 2017’de gerçekleşecek referandum öncesi milyonlarca vatandaşta heyecan sürüyor. Erzincan ve diğer iller için seçim sonuçlarını Pazar günü bu başlık altından an be an takip edebilirsiniz. Erzincan referandum sonuçlarına göre oy oranları nasıl şekillenecek? Evet mi, hayır mı daha önde çıkacak? İşte tüm detaylar…

ERZİNCAN Referandum Sonuçları - İşte 16 Nisan 2017 Referandumu Evet/Hayır Sonucu

Erzincan halkının 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak olan referandum sonuçları için meraklı bekleyişi devam ediyor. 2017 Erzincan referandum sonuçlarına göre evet hayır oy oranlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde sabah.com.tr adresinden an be an takip edebileceksiniz. Erzincan seçim sonuçlarına göre evet mi, hayır mı önde çıkacak?

ERZİNCAN

ERZİNCAN

Erzincan, Doğu Anadolu Bölgesi'nin Yukarı Fırat Bölümü'nde 39 02'- 40 05' kuzey enlemleri ile 38 16'- 40 45' doğu boylamları arasında yer alan, dokuz ilçeden oluşan bir il.[3]Bunlar Merkez, Refahiye, Kemah, Kemaliye, Tercan, Çayırlı, İliç, Otlukbeli ve Üzümlü'dür. Kuzeyinde, Giresun, Bayburt, Gümüşhane; batısında Sivas; doğusunda Erzurum ve Bingöl; güneyinde ise Tunceli, Malatya ve Elazığ illeri bulunmaktadır. Tarihi ipek yolunun üzerinde yer alır.


ERZİNCAN KASIM 2015 GENEL SEÇİM SONUÇLARI

En üstte yer alan ERZİNCAN Referandum Sonuçları görseline tıklayarak ilçe ilçe referandum sonuçlarını oy oranları ile birlikte görebilirsiniz. Eğer Türkiye Geneli Evet/Hayır oy oranlarını görmek istiyorsanız, hemen altta yer alan linke tıklayarak hem geçmiş seçim sonuçlarını hemde 16 Nisan 2017 referandum sonuçlarını takip edebilirsiniz.


BİZE ULAŞIN