Ebru Şallı'nın çıplak fotoğrafı iddiası doğru mu? - Ünlü isimden ilk açıklama geldi

Geçtiğimiz günlerde Snapchat üzerinden paylaşılan ve Ebru Şallı çıplak fotoğrafı olduğu iddia edilen resim sosyal medyada bomba etkisi yarattı. Ebru Şallı'nın çıplak fotoğrafı iddialarına ise menajerinden yanıt gecikmedi. Ebru Şallı hakkında yapılan son açıklamalar ve detaylara bu başlık altından ulaşabilirsiniz. İşte Ebru Şallı hakkında ortaya atılan çıplak fotoğraf iddiası haberimizin detayları...

Ebru Şallı'nın çıplak fotoğrafı iddiası doğru mu? - Ünlü isimden ilk açıklama geldi

Ünlü manken ve plates eğitmeni Ebru Şallı hakkında ortaya atılan çıplak fotoğraf iddia sosyal medyaya bomba gibi düştü. Ebru Şallı'nın çıplak fotoğrafı olduğu iddia edilen bir resim Snapchat'ten paylaşıldı. Bunun hemen ardından ise sosyal medyada kısa sürede yayılan Ebru Şallı'nın çıplak fotoğrafı olduğu iddia edilen resimin üstüne Şallı'nın menajerinden açıklama geldi. İşte tüm detaylar...

UZAY ARACI BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ!

EBRU ŞALLI'NIN ÇIPLAK FOTOĞRAFI İDDİASI HAKKINDA AÇIKLAMA

Bugün itibariyle bir takım gazeteci ve internet yayıncısıyla irtibata geçen tanımadığımız bazı şahısların temsil ettiğimiz Ebru Şallı'ya ait olduğu iddia edilen fotoğrafları yayınlamaya çalıştıklarını öğrendik. Söz konusu fotoğraflar kesinlikle Ebru Şallı'ya ait değildir ve bu konuda gerekli tüm yasal yollara başvuruyoruz. Konunun vahameti nedeniyle bu tür fotoğrafların kullanılmamasını/yayınlanmamasını önemle rica ediyoruz. Aksi halde bu fotoğrafları yayınlayanlarla ilgili yasal başvuruda bulunmak zorunda kalacağımızı bildiririz....

EROL KÖSE TELEFON KILIFLARININ AYNI OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Fotoğrafı paylaşan yapımcı Erol Köse ise; Şallı'nın bu çıplak fotoğrafı birine DM (özel mesaj) atayım derken yanlışlıkla InstaStory'ye koyduğunu ve o pozda görünen telefon kılıfının, Şallı'nın Instagram'ındaki diğer pozlarında yer alan telefon kılıfı ile aynı olduğunu söylüyor.

ARDA TURAN İLE YAZIŞMALARI BASINA SIZMIŞTI

Ee ne olacak şimdi, son sözü TÜBİTAK mı söyleyecek? Yoksa Şallı, hacker kurbanı mı? Daha önce de Arda Turan ile arasında geçen sosyal medya yazışmaları basına sızmış ve Şallı, Instagram adresinin hack'lendiğini açıklamıştı.

EBRU ŞALLI KİMDİR?

Ebru Şallı (d. 15 Ocak 1977, İstanbul), Türk model, sunucu ve pilates eğitmeni. 1995 yılı Queen of Turkey yarışması birincisidir.

1993 yılında fotomodellik yapmaya başlamış, 1996 yılında Nişantaşı Kız Lisesi'ni bitirmiş sonrasında üniversite eğitimine devam etmemiştir. 1997 yılında Ozan Orhon ile evlenmiş bir yıl sonra boşanmıştır.Unutabilsem, Belalım Benim, Gölge Çiçeği adlı televizyon dizilerinde oynadı, Reyting Hamdi'de bir süre rol aldı. Harun Tan'la evlendikten sonra podyumları bıraktı. Bu çiftin 2004 yılında Beren adlı bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Bir de Pars adında bir oğulları vardır. Ebru Şallı verdiği bir röportajda vejetaryen olduğunu belirtmiştir.

Hamilelikte Sağlıklı ve Güzel Kalmak adlı bir kitap yazdı ve pilates için egzersiz videosu yayımlandı. Daha sonra tv8 ekranında Ebru'nun Mutfağı adlı bir program sundu. Hafta içi her gün Beyaz TV'de Ebruli programının sunuculuğunu yapmaktadır.

BİZE ULAŞIN