Survivor'da kim elendi? - 16 Mayıs Salı Survivor'dan kim elendi? - Acun Ilıcalı açıkladı

Survivor'da kim elendi? - 16 Mayıs Salı Survivor'dan kim elendi? - Acun Ilıcalı açıkladı

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor'da heyecan dün akşam üst seviyeye çıktı. Üst üste kaybedilen dokunulmazlık oyunları Gönüllüler takımında moralleri tamamen alt üst etti. Dün akşam yaşanan ada konseyinde gönüllüler takımından kim elendi? ''Survivor'da kim elendi?'' sorusu bölüm sonrası izleyemeyenler tarafından merak ediliyor. İşte 16 Mayıs Salı dün akşam Survivor'dan elenen isim...

  • Medya
  • Çarşamba 17.05.2017 09:25
Ekranların heyecan dolu yarışma programı Survivor'da dün akşam adaya veda eden isim belli oldu. Nefes nefese geçen dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı ada konseyine gitmişti. Yapılan oylamalar sonucunda Survivor'dan elenen isim merak konusu oldu. 16 Mayıs Salı günü Survivor'da kim elendi? Acun Ilıcalı SMS oylaması sonuçlarına göre dün akşam elenen ismi açıkladı. Böylece ''Survivor'da kim elendi?'' sorusuda cevabını buldu.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ? - 16 MAYIS SALI ELEME GECESİ

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor'da bir önceki dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı ada konseyine gitmiş ve eleme adaylarını belirlemişti. Acun Ilıcalı yapılan SMS oylaması sonuçlarına göre ANIL'ın adaya veda ettiğini dün akşam açıkladı.

İŞTE ANIL'IN SÖZLERİ;

Anıl dün gece elenen isim olunca kısa bir açıklamada bulundu. Anıl 'Halkım N'aptın' ben açıkçası üzüldüm saygısızlık yapmak istemiyorum.. Keşke benim açımdan görseydiniz. Bundan sonra beni sevenlerle sosyal medya hesaplarımdan paylaşımlarda bulunacağım.. Benim sivil hayatta nasıl yaşadığımı biliyorlar ve bundan sonra hayatta nasıl yaşayacağıda biliyolar. Sörvi'yi de Türkiye'ye götürücem onu çocuklarla tanıştırıcam, bilmiyorum belki oyuncaklarını yaparım..' diyerek Acun Ilıcalı'ya teşekkür etti ve arkadaşlarınla vedalaştı.

SURVİVOR'DE ELENEN ANIL KARAKURT KİMDİR?

Anıl Karakurt'un da içerisinde yer aldığı 3 yarışmacı Survivor 2017'ye sonradan katıldı. 1 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Survivor Anıl, Erzincalı SAS Komandosu baba ve Bulgaristan göçmeni bir annenin 3 oğlundan en küçüğüdür. Çocukluğunda, babasının görevi gereği bir çok ilde bulunan Karakurt, küçük yaşlardan beri bir çok sporla uğraşmış ve hala uğraşmaya devam etmektedir. Futbol, Yüzme ve Dalış ile amatör lisanslı olarak ilgilenen Anıl Karakurt, aynı zamanda basketbol, Windsurf, Wakeboard, Snowboard ve Cross'u hobi olarak gerçekleştirmiştir. Karakurt, son yıllarda Karavan, Kampçılık ve Doğa sporlarına yönelmiştir.

10 yılı aşkın süredir devam ettiği Loadmaster'lık görevi gereği dünyanın bir çok yerine gitmiş, bir çok kültürle tanışmıştır. Sosyal medya paylaşımlarından doğayı ve adrenalini çok sevdiği anlaşılan Anıl Karakurt, kendini şu sözlerle tanıtıyor; "İstanbul'da yaşıyorum, evliyim. Sivil Havacılık sektöründe kargo yükleme uzmanlığı yapıyorum. Survivor'da kişiliğime, karakterime ve sabrıma çok güveniyorum. Beynim farklı çalışır. Kendimi öyle inandırıyorum. Normalde uçlarda yaşamayı, adrenalini ve riski çok severim. Anıl'ın dünyasını Survivor'da göstermeye geldim. Düşen uçuk benim şirketimin uçağıydı. Mürettebatta benim arkadaşlarımdı. Hepsine Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Gelmeden önce yakın arkadaşım beni uğurlamaya gelecekti fakat onu kaybettim. Biraz enerjim düşük herkesten özür diliyorum."

ARABA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor'da dün akşam yarışmacılar araba ödülü için yarıştılar. İlk seti ünlüler takımı kazanmış ve arabaya bir adım yaklaşmışlardı. İkinci sette ise gönüllüler takımı oyunun başlarında fırtına gibi esti. Ünllüler takımı ise 7-3 geride oldukları seti çevirmeyi başardılar.

Bayrak yarışına kalan mücadele farklı bir oyun ile devam etti. Seramik kırarak belirlenen ödül oyununda arabayı Sema'nın son atışı ile ünlüler takımı kazandı.

Ünlüler takımı bu galibiyetin ardından büyük mutluluk yaşarken, Sema 'Allah'ım çok şükür vebali bana kalmadı' diyerek ne kadar büyük bir strese girdiğini gösterdi.
BİZE ULAŞIN