Seven Ne Yapmaz 1.Bölüm full tek parça izle

Seven Ne Yapmaz ilk 1. Bölüm izleyicisi ile bu akşam buluştu. Atv'nin yepyeni dizisi Seven Ne Yapmaz adeta geceye damgasını vurdu. İlk bölümüyle saat 20.00'da başlayan dizi izleyiciden tam puan almayı başardı. Sosyal Medya da en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. Başrollerini Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin paylaştığı dizi her Çarşamba saat 20.00’da yayınlanacak. Dizide Yusuf Çim, Uçarı, çapkın, yakışıklı Ozan Ekinsoy karakterini canlandırıyor. Ekinsoy, Türkiye'nin büyük holdinglerinden Ekinsoy Holding'in veliahtıdır. Fakat yaptığı büyük bir hata nedeniyle babası Orhan tarafından köye gönderilerek cezalandırılır. Ozan memlekette, o güne kadar tanık olmadığı saf bir yüreğe ve güzelliğe sahip Nazlı'yla karşılaşır. Annesiz ve babasız büyüdüğü halde yaşadığı köyün gözbebeği olan Nazlı, kendi ayakları üstünde durmayı başarabilen, cesur ve güzel bir genç kadındır. Ozan Nazlı'nın bu sahiciliğinden çok etkilenir ve Nazlı'ya karşı kendisinden hiç beklemediği duygular beslemeye başlar; Nazlı'ya bir anda aşık oluvermiştir. Nazlı da ona.. Seven Ne Yapmaz 1.bölümünü sabah.com.tr'den izleyebilirsiniz. Seven Ne Yapmaz dizinin 2.bölüm fragmanlarını da sabah.com.tr'den bulabilirsiniz.

Seven Ne Yapmaz 1.Bölüm full tek parça izle

Seven Ne Yapmaz ilk 1. Bölüm izleyicisi ile bu akşam buluştu. Atv'nin yepyeni dizisi Seven Ne Yapmaz adeta geceye damgasını vurdu. İlk bölümüyle saat 20.00'da başlayan dizi izleyiciden tam puan almayı başardı. Sosyal Medya da en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. Başrollerini Yusuf Çim ve Seren Şirince'nin paylaştığı dizi her Çarşamba saat 20.00'da yayınlanacak. Dizide Yusuf Çim, Uçarı, çapkın, yakışıklı Ozan Ekinsoy karakterini canlandırıyor. Ekinsoy, Türkiye'nin büyük holdinglerinden Ekinsoy Holding'in veliahtıdır. Fakat yaptığı büyük bir hata nedeniyle babası Orhan tarafından köye gönderilerek cezalandırılır. Ozan memlekette, o güne kadar tanık olmadığı saf bir yüreğe ve güzelliğe sahip Nazlı'yla karşılaşır. Annesiz ve babasız büyüdüğü halde yaşadığı köyün gözbebeği olan Nazlı, kendi ayakları üstünde durmayı başarabilen, cesur ve güzel bir genç kadındır. Ozan Nazlı'nın bu sahiciliğinden çok etkilenir ve Nazlı'ya karşı kendisinden hiç beklemediği duygular beslemeye başlar; Nazlı'ya bir anda aşık oluvermiştir. Nazlı da ona.. Seven Ne Yapmaz 1.bölümünü sabah.com.tr'den izleyebilirsiniz. Seven Ne Yapmaz dizinin 2.bölüm fragmanlarını da sabah.com.tr'den bulabilirsiniz.

1. Bölüm Hikayesi

Ekinsoy Holding'in yakışıklı, çapkın, uçarı veliahdı Ozan Ekinsoy, yine yapar yapacağını ve şirket için hayati önemdeki anlaşmanın iptal olmasına neden olur. Babası Orhan Bey, Ozan'ı halasının yanına, köye göndererek cezalandırır. Kendisini alışmadığı bir dünyanın içinde bulan Ozan için işler bir hayli kötü gitmektedir. Fakat o güne kadar tanık olmadığı saf bir yüreğe ve güzelliğe sahip Nazlı'yla karşılaşınca bir anda her şey değişir. Annesiz ve babasız büyüdüğü halde yaşadığı köyün gözbebeği olan Nazlı, kendi ayakları üstünde durmayı başarabilen, cesur ve güzel bir genç kadındır. Ozan Nazlı'nın bu sahiciliğinden çok etkilenir ve Nazlı'ya bir anda âşık olur. Nazlı da ona... Bir kaza ile başlayan tanışmaları giderek eğlenceli bir kovalamacaya dönüşür. Beraber çok güzel zaman geçirirler, ama Ozan'ın aklında elbette Nazlı'yla evlenmek yoktur. Çeşitli yanlış anlaşılmalar sonucu Ozan, kendini birdenbire hiç hayal etmediği olayların içinde bulur. Fakat Ozan bu durumdan kurtulmaya çalıştıkça başına çok daha fazla iş açılır ve hayatı sonsuza kadar değişir.

SEVEN NE YAPMAZ 1.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

2.BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SEVEN NE YAPMAZ 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI! HEMEN TIKLA İZLE

"İnsan evlendiği insanı anlamaz mı?"

Safranbolu'dan İstanbul'a uzanan romantik bir aşk hikayesi…

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerini ve 'nin paylaştığı, Safranbolu'dan İstanbul'a uzanan eğlenceli, zaman zaman da dramatik bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizide Yusuf Çim ve Seren Şirince'ye; Ecem Çalık, Serhat Parıl, Şeyla Halis, Sertan Erkaçan ve Ferzan Hekimoğlu eşlik ediyor.

Yönetmenliğini Metin Balekoğlu'nun yaptığı, senaryosunu 'Bazı Filmler Yazı Grubu'nun yazdığı dizi atv ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor.

Genel Hikaye:

Uçarı, çapkın, yakışıklı Ozan Ekinsoy, Türkiye'nin büyük holdinglerinden Ekinsoy Holding'in veliahtıdır. Fakat yaptığı büyük bir hata nedeniyle babası Orhan tarafından köye gönderilerek cezalandırılır. Ozan memlekette, o güne kadar tanık olmadığı saf bir yüreğe ve güzelliğe sahip Nazlı'yla karşılaşır. Annesiz ve babasız büyüdüğü halde yaşadığı köyün gözbebeği olan Nazlı, kendi ayakları üstünde durmayı başarabilen, cesur ve güzel bir genç kadındır. Ozan Nazlı'nın bu sahiciliğinden çok etkilenir ve Nazlı'ya karşı kendisinden hiç beklemediği duygular beslemeye başlar; Nazlı'ya bir anda aşık oluvermiştir. Nazlı da ona... Hayli heyecanlı başlayan tanışmaları giderek eğlenceli bir kovalamacaya dönüşür. Beraber çok güzel zaman geçirirler, ama Ozan'ın aklında elbette Nazlı'yla evlenmek yoktur. Fakat çocukluğundan bu yana Nazlı'yı büyüten Fatma ana ve bölgenin bir numaralı dedikoducusu Hatice bir yanlış anlama sonucu iki aşığı yakalar, Nazlı'yla Ozan'ın hiç zaman kaybetmeden evlenmeleri gerekiyordur. Ozan kendini birdenbire hiç hayal etmediği bir hayatın içinde bulur. Ve birden büyük bir paniğe kapılır. Acaba bu evliliğe hazır mıdır? Ozan ne yapacağını bilemez bir haldeyken İstanbul'dan bir telefon alır, acil geri dönmesi gerekmektedir. Böylece Ozan nikahın olduğu gece Nazlı'yı bırakır ve kimseye söylemeden İstanbul'a döner. Nazlı, Ozan'ın gittiğini fark ettiğinde kahrolur ve çileden çıkar. Bütün köyün gözünde yerin dibine geçmiştir. Bunu Ozan'ın yanına bırakmayacaktır; Ozan'dan intikam almak için soluğu İstanbul'da alır. Fakat hayat her zamanki gibi oyununu oynar. Nazlı'nın alacağı intikam, bilinen yöntemlerden çok farklı olacaktır. Öldü kabul ettiği babası Yaşar ve var olduğunu yeni öğrendiği kardeşi Arzu'nun yardımıyla Ozan'ın hayatına yeniden girer. Üstelik bambaşka şekilde. Ozan işte o andan itibaren kendisini büyük bir oyunun içinde bulacaktır.

atv yeni sezon tanıtımı

Yusuf Çim kimdir?

Yusuf Çim 1991 yılının Eylül ayında üç çocuklu bir ailenin en küçük oğlu olarak, İstanbul'da dünyaya geldi. Meslek lisesinden mezun olduktan sonra üniversitede radyo ve televizyon bölümünü okudu. Kariyerine 2009 yılında modellik yaparak başladı. 2011'de katıldığı bir modellik yarışmasından ikincilik kazandı ve adını bir nebze duyurma şansı yakaladı. Ardından Avea ve Galatasaray Mobil'in reklamlarında oynayarak, ekranlara çıktı.

21 Ağustos 2013 tarihinde toplam beş şarkıdan oluşan "Olsun Bi Kere" isimli ilk albümünü piyasaya çıkardı. 2014 yılında Tayfun Güneyer'in yönetmenliğini yaptığı "Ezra" adlı dizide Rüveyda Öksüz ile beraber başrol oynadı. Ancak Show Tv ekranlarında yayınlanan bu dizi reyting listelerinde kendine yer bulamayınca, henüz üçüncü bölümü bile yapamadan yayından kaldırıldı. Ünlü oyuncu Yusuf Çim son olarak "Çilek Kokusu" isimli gençlik dizisinde rol aldı.

Göz Rengi: Kahverengi

Saç Rengi: Siyah

Kilosu: 79

Boyu: 1.88 m

Çilek Kokusu dizisinde canlandırdığı Burak karakteriyle üne kavuştu.

Diziden rol arkadaşı Demet Özdemir ile ilişkisi olduğu iddia edildi.

2011 yılında katıldığı "Best Model of Turkey" yarışması tanınmasında önemli rol oynadı.

Demet Akalın'ın Sabıka ve Aşk isimli kliplerinde oynadı.

Avea, Eti ve İpragaz gibi birçok ünlü markanın reklam filmlerinde yer aldı.

Seven Ne Yapmaz 1. Bölüm Tek Parça İzle

BİZE ULAŞIN