Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak? - Diriliş Ertuğrul'un 4. yeni sezonu ne zaman ekranlara gelecek? - İşte yanıtı

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, 4. sezonu ile merakla bekleniyor. 91. bölümü ile sezon finali yapan ve izleyiciyi heyecan içerisinde bırakan Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak? Eylül ayının gelmesi ile beraber bu sorunun yanıtı da merakla aranmaya başladı. Peki TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 4. sezonu 92. bölümü ile ne zaman başlayacak? İşte detaylar...

Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak? - Diriliş Ertuğrul'un 4. yeni sezonu ne zaman ekranlara gelecek? - İşte yanıtı

Ekranların heyecan dolu dizisi Diriliş Ertuğrul, 4. sezonu ile heyecanla bekleniyor. Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni dizi 92. bölümü ile çok yakında izleyici ile buluşacak. ''Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak'' sorusunun yanıtı ise merakla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul sevenleri yeni sezonu heyecanla beklemeye devam ediyor. Peki Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak? İşte detaylat...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Diriliş Ertuğrul'un 4. sezonu 92. bölümü Ekim ayının sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor.


DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar'a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul'un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir. Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul'a destek olacak mıdır? Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir? Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir. Ertuğrul'ların ve Çavdar'ların zaaflarını bilen Ekaterina'nın bu talebi imparator tarafından kabul görecek midir? Ekaterina Ertuğrul'a karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır?

ENGİN ALTAN DÜZYATAN DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİNDEN AYRILACAK MI?

Diriliş Ertuğrul 91.bölümünde ağır bir şekilde yaralanan Ertuğrul Bey karakterini oynayan engin altan düzyatan diziden ayrılacak mı?

Zaman zaman diziden çıktı haberlerinin asılsız olduğunu söyleyen Düzyatan,''Bu haberlerin bizimle alakası yok. Birileri benim diziden çıkmamı istiyor herhalde. Ben diziden çıkmıyorum, önümüzdeki sezonda da oynamaya devam edeceğim. Hayalim oyuncu olmaktı ve tiyatro yapmaktı. Ben aşık olduğum mesleği yapıyorum. Diriliş öncesi en büyük dönüm noktası olarak gördüğüm', Bir Bulut Olsam' dizisi var, film olarak da Anadolu Kartalları'nın benim için yeri çok başkadır. Geçmişe dönüp baktığımda keşke bu yapımda oynamasaydım dediğim bir proje yok. Ama bir önceki bölümü izlediğimde keşke bu sahneyi böyle oynasaydım dediğim oluyor zaman zaman'' ifadelerini kullandı..

BİZE ULAŞIN