TURKCELL İMSAKİYE
TURKCELL İLE RAMAZAN

Kanatsız Kuşlar 13. son bölüm tamamı (tek parça olarak) |Kanatsız Kuşlar 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Atv'nin en çok seyredilen dizilerinden Kanatsız Kuşlar tüm hızıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. İzleyici tarafından büyük ilgi gören atv'nin yaz dizisi Kanatsız Kuşlar 13. son bölümüyle perşembe akşamı ekranlara geldi. Perşembe akşamlarının ekran yüzü Kanatsız Kuşlar 13. son bölümde izleyenleri ekran başına kilitledi. Kanatsız Kuşlar 13. son bölümde neler oldu? Kanatsız Kuşlar 13. bölümünü sabah.com.tr'den izleyebilirsiniz. Peki Kanatsız Kuşların 14 bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanatsız Kuşların tüm bölüm ve fragmanlarını sabah.com.tr'den ulaşabilirsiniz.

Kanatsız Kuşlar 13. son bölüm tamamı (tek parça olarak) |Kanatsız Kuşlar 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

KANATSIZ KUŞLAR 14. SON BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI! İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KANATSIZ KUŞLAR 13.BÖLÜM TAMAMINI TEK PART İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

KANATSIZ KUŞLAR 13. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU!

TAZE AŞIKLAR GÖZ HAPSİNDE!

Zeynep ve Onur'un yakınlaştığını gören Nefise, gözlerine inanamaz ve kızının peşine düşer. Zeynep ise her şeyden habersiz, Onur'la doludizgin aşkını yaşamaktadır. Tuba, Muzaffer'le vakit geçirmek için Nefise'nin bir anlık yokluğundan yararlanır. Kaan, Cemre'nin internette, uygunsuz sitelere düşen fotoğraflarını görür ve Cemre için işler içinden çıkılmaz bir hal alır. Küçük Aysun, Mert'le oynarken, Mert'in düştüğünü gören Muzaffer, Aysun'u bunun suçlusu sayarak öfkeden delirir. Aysun'u savunan Emre ile Muzaffer'in karşı karşıya gelmesi büyük olayların başlangıcı olur. Emre, intikam hırsıyla, Behzat'ın sinsi planlarından habersiz, yeniden onunla çalışmaya başlar. Zeynep için kavga eden Onur ve Ahmet'in arasında ise ipler iyice gerilir. Artık, Onur'un, Ahmet'i mahvetmek için bambaşka bir planı vardır.

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun'un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar'da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

Kanatsız Kuşlar 12. yeni bölümde neler olmuştu?

"O güzel gözlerin dalıp gitmesin ne olur..."

Kanatsız Kuşlar 12.Bölüm izlemek için tıklayın

BİZE ULAŞIN