Aşk ve Mavi 33. son yeni bölüm tamamı (tek parça olarak) Aşk ve Mavi 34. bölüm fragmanı yayınlandı

Atv'de yayınlanan Aşk ve Mavi yeni sezon'a bu aksam merhaba dedi. Cuma gecelerinin reyting rekortmeni dizisi Aşk ve Mavi izleyiciden tam puan almayı başardı. Peki, Aşk ve Mavi yeni sezonda neler olacak? Cemal, tekne kazasından 3 ay geçmesine rağmen hâlâ bulunamadı. Mavi ise merdivenlerden düşme sonucu bebeğini kaybediyor. İşte Aşk ve Mavi 33. bölümünün tamamını kesitsiz olarak SABAH TV'den izleyebilirsiniz.Peki Aşk ve Mavi'nin 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Aşk ve Mavi 33. son yeni bölüm tamamı (tek parça olarak) Aşk ve Mavi 34. bölüm fragmanı yayınlandı

Cuma gecelerinin reyting rekortmeni dizisi Aşk ve Mavi izleyiciden tam puan almayı başardı. Aşk ve Mavi 33. yeni bölüm için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Ekranların merakla beklenen Aşk ve Mavi ikinci sezona bomba gibi giriş yaptı. 22 Eylül 2017 Cuma akşamı ekranı gelen Aşk ve Mavi dizisi izleyiciyi ekrana kilitledi. Yeni sezon çekimlerine Kapadokya Ürgüp'te devam eden Aşk ve Mavi dizisinin seti hayranlar tarafından basıldı. Geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran Aşk ve Mavi dizisinin çekimleri Kapadokya'da devam ediyor. Peki, Aşk ve Mavi yeni sezonda neler olacak? Cemal, tekne kazasından 3 ay geçmesine rağmen hâlâ bulunamadı. Mavi ise merdivenlerden düşme sonucu bebeğini kaybediyor. İşte Aşk ve Mavi 33. bölümünün tamamını kesitsiz olarak SABAH TV'den izleyebilirsiniz. Peki Aşk ve Mavi'nin 34. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

AŞK VE MAVİ 33. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?
Ali, otuzlu yaşlarında zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında bir adamı öldürdüğü için uzun yıllar hapis yatmıştır. Hapishanenin son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve ikili hemen evlenmeye karar verir. Mavi'nin hapishanede onca insan içinde mektuplaşmak için kendisini seçmesi tesadüf değildir. Mavi, yıllar önce ölen Ahmet'in kardeşidir. Amacı bu olaydan sonra hayatlarının kâbusa dönmesine neden olan adamı bulup evlendikleri gece öldürmektir; ancak bilmediği bir gerçek vardır. Asıl katil, Ali'nin abisi Cemal'dir. Ali, Cemal'in karısı ve çocukları olduğu için suçu üstüne alarak yıllarca onun yerine hapis yatmıştır. Aslında Ali, nikah işlemleri sırasında Mavi'nin kimliğini görüp her şeyi anlamış; ancak aşkı için susmuştur. Düğün gecesi ise Mavi, Ali'yi bıçaklar. Ali ufak bir yarayla kurtulur ve birlikte yaşamak şartıyla Mavi'den şikâyetçi olmaz. Mavi her ne kadar karşı çıkmaya çalışsa da, ikili arasında imkansız bir aşk başlayacaktır..

AŞK VE MAVİ 34. YENİ BÖLÜM FRAGMANI!


AŞK VE MAVİ 32. BÖLÜMÜ ÖZETİ
Ali, öğrendiği şeyler karşısında şaşkınlığa düşer. Ondan gerçeği saklayan Cemal'e karşı çok öfkelidir. Ali'nin öğrendiği ve bunca yıl gizli saklı kalan her şey gün yüzüne çıkacak mı yoksa Cemal, bir kez daha gerçeği saklamanın bir yolunu bulacak mı?

BİZE ULAŞIN