Cennet'in Gözyaşları 1.bölüm tamamını hemen izle| Cennet'in Gözyaşları yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Cennet'in Gözyaşları 1. bölüm ile ekranlarda yayınlandı! Atv'nin yepyeni dizisi Cennet'in Gözyaşları Pazar gecesine damga vurdu!  Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği Sadullah Celen’in yönetmenliğini yaptığı yeni dizi ”Cennet’in Gözyaşları” bundan sonra her Pazar Atv ekranlarında seyirciyle buluşacak! Başrollerinde Adı Efsane ve Kırgın Çiçekler kadrosunda izlediğimiz Almila Ada ile Güneşin Kızları ve Dayan Yüreğim gibi dizilerde izlediğimiz Berk Atan yer alıyor. Dizi, annesi tarafından terk edilen Cennet isimli genç bir kızın duygu dolu hayat hikayesine odaklanıyor. Dizide bu hafta Annesi tarafından bebekken terk edilmiş Cennet babaannesi Mukaddes'le beraber yoksul mahallede yaşamaktadır. Mimarlık fakültesinden birincilikle mezun olacağı gün, yakışıklı ve başarılı patronu Selim'le yolları kesişir. Cennet'in Gözyaşları dizisinin 1. bölümünün tamamını sabah tv'den bulabilirsiniz. Cennet'in Gözyaşları dizisinin ilk bölümü biter bitmez yeni son bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Cennet'in Gözyaşları 2. bölüm fragmanı! Cennet'in Gözyaşları dizisinin her son bölümünü sabah.com.tr'den izleyebilirsiniz

Cennet'in Gözyaşları 1.bölüm tamamını hemen izle| Cennet'in Gözyaşları yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Yapımcılığını Süreç Film – Ali Gündoğdu' nun üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sadullah Celen'in oturduğu ve bir Kore formatından uyarlanan dizinin başrollerini Esra Ronabar, Berk Atan ve Almila Ada paylaşıyor. Ayrıca Zehra Yılmaz, Güler Ökten, Yusuf Akgün, Ebru Destan, Hazım Körmükçü, Çiçek Acar, Ali İpin, Sencan Güleryüz, Süeda Çil, Ebru Nil Aydın, Sude Nur Yazıcı ve Oktay Çubuk gibi başarılı isimler rol alıyor.

CENNET'İN GÖZYAŞLARI'NDA İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

Annesi tarafından bebekken terk edilmiş Cennet babaannesi Mukaddes'le beraber yoksul mahallede yaşamaktadır. Mimarlık fakültesinden birincilikle mezun olacağı gün, yakışıklı ve başarılı patronu Selim'le yolları kesişir. SR Mimarlığın ortaklarından Soyer ailesinin biricik kızı Melisa, Cennet'in fakülteden arkadaşıdır. Ve Selim'le çocukluktan beri arkadaştır. Ancak Melisa için Selim arkadaştan ötedir. Cennet, mezuniyet töreninde Selim'i Melisa'nın yanında görünce şok olur. Melisa'nın başarılı iş kadını olan annesi Arzu, Cennet'e şirketlerinde iş teklif eder. Selim, ilk görüşte etkilendiği Cennet'in şirketlerinde işe başlayacak olmasından son derece memnundur. Ancak Arzu, kendi elleriyle hayatına soktuğu Cennet'le beraber, sırlarla dolu geçmişinin de geldiğinden habersizdir.

CENNET'İN GÖZYAŞLAR 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

CENNET'İN GÖZYAŞLARI DİZİSİNDEN ÖNEMMLİ SAHNELER!

ARZU, CENNET'İ TAKİP ETTİ VE GERÇEĞİ ÖĞRENDİ!
BİZE ULAŞIN