|EDHO| Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. bölümde felaketler yeniden başlıyor!

|EDHO| Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 74. bölümde felaketler yeniden başlıyor!

Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz her hafta olduğu gibi bu haftada merak uyandıran yeni bölümüyle ekrana geldi. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde yine zirveyi kimseye bırakmadı. Dizi bu akşam ekrana gelen yeni bölümüyle yine nefes kesti. Ekrana gelen 74. yeni bölümde Hızır, kızının ölümüne sebebiyet veren düşmanından tüm zor koşullara rağmen intikamını almış, kalbini biraz olsun soğutmuştur.

  • Medya
  • Salı 03.10.2017 20:24

Her hafta zirveyi kimseye bırakmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu haftada reytingleri alt üst edecek yeni bölümüyle yine izleyicisinin gönlüne taht kurdu. EDHO'da yeni bölümde yeniden başlayan felaketler zinciri kimsenin rahat bir nefes almasına izin vermez. Zeyno'nun intikamının alınmasında büyük katkısı olan Servet, kısa zamanda düşmanlar tarafından fark edilir. İşte yeni bölümden tüm detaylar…

?

Hızır, kızının ölümüne sebebiyet veren düşmanından tüm zor koşullara rağmen intikamını almış, kalbini biraz olsun soğutmuştur. Bunun gerçekleşmesine olanak sağlayan Nevzat, öldürülenin bir gizli tanık olması nedeniyle, devletin gölgesinin artık Çakırbeyliler üzerinde olmayacağını açıkça belirtir. Böylece masaya kabul görülecekleri konusunda söz verilen yeni isimler, olduğundan daha tehlikeli bir konuma gelir. Bir an önce yok edilmeleri mevzusunda uzlaşılsa da Kimsesiz Yaşar masada yapacağı hamlesiyle dokunulmaz olmayı başaracaktır. Tam bitti denilen yerden yeniden başlayan felaketler zinciri kimsenin rahat bir nefes almasına izin vermez. Zeyno'nun intikamının alınmasında büyük katkısı olan Servet, kısa zamanda düşmanlar tarafından fark edilir. Mübeccel'i de yanına alarak bir an önce ülkeyi terk etmekten başka çaresi kalmaz. Yapacakları yolculuğun varacağı yeri ise kimse tahmin edemeyecektir.

?

BUNDAN SONRASI DAHA KANLI OLACAK!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 73 BÖLÜM ÖZETİ

Tarifsiz bir acı

Hızır Çakırbeyli için yola çıkan kurşun hedefini şaşırınca Zeyno'nun hayatına mal olur. Çakırbeyli Ailesi bu kez en günahsızlarını bırakır toprağa. Canından can giden Meryem günahlarının bedelini bu denli ağır ödediğinden yakınır. Kızının katilinin bulunması artık hayattaki tek amacıdır ve bunun için yapamayacağı şey yoktur. Aileyi karanlığa boğan kaybın faillerini bulmak için herkes üstüne düşeni yapacaktır. Bu seferberlikte düşmana en çok yaklaşan ise Ceylan olacaktır.Ceylan'ın görüştüğü kişiler bir isim vermenin karşılığında Ünal Kaplan'ın masasına oturmayı teklif ederler. Hızır'ı, yıkıcı hamleleriyle geri döndürmeyi başaran güçlerin tetikçilerine ulaşılacaksa eğer bu isteğin gerçekleşmesi imkansız olmayacaktır. Diğer bir kızını kaybeden baba Ünal Kaplan da Çakırbeyli Ailesi için yardıma hazırdır ama bu savaşın ne kadar kanlı olacağının da farkındadır.

Kayıp yaşamaktan usanmış Hayriye ana da düşer katilin peşine. Hurşit'in kaçarken bulup getirdiği tetikçiyle yapılacak yüzleşme ise beklenmedik bir şekilde sonuçlanacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 74. BÖLÜM ÖNEMLİ SAHNELER

HEMEN ÜLKEYİ TERK ETMENİZ LAZIM! SANA SİLAH DOĞRULTMAM, SEN BANA DOĞRULTMADIĞIN SÜRECE... KİMSESİZ YAŞAR'DAN MASADAKİLERE TEHDİT! HANGİNİZ KİMSESİZ YAŞAR'A SIKTINIZ?

BİZE ULAŞIN