Diriliş'te Ertuğrul Bey ölecek mi? - Engin Altan Düzyatan diziden ayrıldı mı? - İşte yanıtı

TRT 1 ekranlarının heyecan dolu dizisi Diriliş Ertuğrul'un 92. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı izleyenler ''Ertuğrul Bey ölecek mi'' sorusunun yanıtını aramaya başladı. İzleyiciyi şok eden fragmanın ardından yeni bölüm ile ilgili detaylar merak konusu. Peki Engin Altan Düzyatan diziden ayrıldı mı? Diriliş'te Ertuğrul Bey ölecek mi? İşte detaylar...

Diriliş'te Ertuğrul Bey ölecek mi? - Engin Altan Düzyatan diziden ayrıldı mı? - İşte yanıtı

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul, yeni sezonu ile bomba gibi ekranlara geri dönüyor. Yayınlanan 92. yeni bölüm fragmanını izleyenler şok sahneler ile karşı karşıya kaldı. ''Ertuğrul Bey öldü mü'' sorusunun yanıtı ise 4. sezonun başlamasıyla cevabını bulacak. Peki Engin Altan Düzyatan diziden ayrıldı mı? Diriliş'te Ertuğrul Bey ölecek mi? İşte detaylar...

ERTUĞRUL BEY ÖLECEK Mİ?

Tarihte Ertuğrul Gazi'nin 93 yaşında eceli ile öldüğü bilgileri yer alıyor. Henüz oğlu Osman'ın da doğmaması Ertuğrul Bey'in ölmediğini kesinleştiriyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'DA YENİ İSİM

Diriliş Ertuğrul dizisine son olarak Kehribar dizisinde rol alan güzel oyuncu Aslıhan Güner dahil oldu. Çemberimde Gül Oya, The İmam, Asi, Sevda Çiçeği, Yuvamı Yıkamazsın, Şefkat Tepe, Sümela'nın Şifresi, Bir Zamanlar Osmanlı, Kehribar, Muhteşem yüzyıl Kösem gibi film ve dizilerde rol alan güzel oyuncunun dizide hangi rolü canlandıracağı merakla bekleniyor.

11 EKİM ÇARŞAMBA TRT 1 YAYIN AKIŞI

05:38 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı

05:40 Halit Yerebakan'la Doktor Geldi

07:00 İyilik Kulübü

07:40 Yeşil Deniz

10:20 1'de Bugün

10:30 Beni Böyle Sev

12:45 Halit Yerebakan'la Doktor Geldi

14:30 1'de Bugün

14:40 Bir Yastıkta Kocayalım

16:40 Seksenler

19:10 Hava Durumu

19:15 Habere Doğru

19:30 Erhan Çelik İle Ana Haber

19:55 Doğrusu Ne?

20:00 Yabancı Sinema "Kod Adı:U.N.C.L.E."

22:30 Pelin Çift İle Gündem Ötesi

00:00 Yabancı Sinema "Kod Adı:U.N.C.L.E."

01:55 Yeşil Deniz

03:55 Beni Böyle Sev

05:35 ---

YENİ SEZONA DAİR KISA BİR GİRİŞ

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar'a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul'un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir. Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul'a destek olacak mıdır? Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir? Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir. Ertuğrul'ların ve Çavdar'ların zaaflarını bilen Ekaterina'nın bu talebi imparator tarafından kabul görecek midir? Ekaterina Ertuğrul'a karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır?

BİZE ULAŞIN