Bensu Soral'ın sevgilisi Hakan Baş kimdir?

Bensu Soral'ın sevgilisi Hakan Baş kimdir?

Galatasaray'dan Sparta Prag'a transfer olan Semih Kaya'nın paylaştığı video ile ortaya çıktı: Hakan Baş, Bensu Soral'a evlenme teklif etti! Peki Hakan Baş kimdir?

  • Medya
  • Pazartesi 09.10.2017 11:30

İş adamı Hakan Baş, uzun süredir birlikte olduğu Hande Soral'ın kardeşi Bensu Soral'a evlenme teklif etti. Peki Hakan Baş kimdir?

Hakan Baş kimdir?

Lidyana.com, Peak Games, Krombera, Anibera, Groop App ve Supermassive kurucu-ortağı olan Hakan Baş, şu an Lidyana.com CEO'su olarak görev yapmaktadır.

Wired UK dergisi Eylül 2016 yılında Hakan Baş'ı "teknolojiye yön veren global 100 isim"den biri olarak göstermiştir.

Liseyi Üsküdar Amerikan Lisesi, lisans eğitimini Cornell University, MBA eğitimini ise Yale University'de tamamlamıştır. Eski milli, rekortmen yüzücülerimizden Hakan Baş aynı zamanda Girişimcilik Vakfı kurucu YK üyesi, Endeavor Danışma Kurulu üyesi, SosyalBen Vakfı YK üyesi ve Fenerbahçe SK kongre üyesidir.

Bensu Soral kimdir?

Oyunculuk kariyerine "Yol Ayrımı" dizisi ile başlayan Bensu Soral, televziyon ekranlarındaki ilerleyişine "Vicdan" dizisi ile devam etmiştir. "Boynu Bükükler" isimli gençlik dizinde de boy gösteren güzel oyuncu, yeni bir proje olarak "Tatlı Küçük Yalancılar" dizisinde Aslı Metiner karakterini canlandırmıştır.

Televizyon dizilerindeki kariyeri dışında, oyunculuğunu Murat Dalkılıç'ın "Kader" şarkısında da sergilemiştir.

Bensu Soral, daha sonra İçerde'nin Melek karakterine hayat verdi.

BİZE ULAŞIN