Kanatsız Kuşlar 17. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kanatsız Kuşlar, yeni bölümü ile bu hafta da heyecanla bekleniyor. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kanatsız Kuşlar 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanatsız Kuşlar 17. yeni bölüm fragmanına göre Mert büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalıyor. İşte yeni bölüm hakkında tüm detaylar...

Kanatsız Kuşlar 17. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta!

Perşembe akşamlarının beğeni ile seyredilen dizisi Kanatsız Kuşlar 17. bölüm fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölümünde Mert büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalıyor. Bu hafta da soluk soluğa izleyeceğiniz Kanatsız Kuşlar 17. bölüm fragmanını bu başlık altından izleyebilirsiniz. İşte Kanatsız Kuşlar 17. bölüm fragmanı ve diğer tüm detaylar...

KANATSIZ KUŞLAR DİZİSİNİN KONUSU

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

Yayın Tarihi : 12 Ekim 2017 / Perşembe

Yayın Saati : 20.00

Yapımcı : Koliba Film/Ata Türkoğlu

Yönetmen : Kemal Uzun

Senaryo : Hakan Haksun

Oyuncular : Melis Tüzüngüç (Zeynep), Ümit İbrahim Kantarcılar (Onur), Ahmet Varlı (Ahmet), Deniz Bolışık (Nefise), Fatih Al (Muzaffer), Servet Pandur (Azime), Seda Türkmen (Tuba), Gizem Güneş (Cemre), Emir Özden (Emre), Karel Güntekin (Emel), Yusuf Baymaz (Suat), Eliz Neşe Çağın (Aysun)

KANATSIZ KUŞLAR 17. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Adliye önüne getirilen Mert, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. Yaşanan bu olaydan sonra Muzaffer'in çocuklara ve özellikle Cemre'ye olan tavrı herkesi korkutur. Nefise'nin Muzaffer'e karşı kendilerini savunamadığını düşünen çocuklar tepki gösterir. Islahevine getirilen Emre, Behzat'ın ölüm tehditlerinden kendisini korumaya çalışır. Yaşanan olaylar Zeynep ile Onur'un aşkını iyice zora sokmuşken Ceylan'ın kışkırtmalarıyla Onur, Ahmet'in karşısına çıkar. Bu kez aralarındaki kavga, hiç beklenmedik bir şekilde sonlanacak ve ikisini de hayatın kıyısına getirecektir. Bebeğini kaybeden Tuba, Muzaffer'e yakınlaşabilmek için yeni bir oyuna başvururken, öğrendiği büyük sır herkesin hayatında fırtına kopartacaktır.

BİZE ULAŞIN