TRT 1 yayın akışı göre bugün neler var? - İşte 1 Kasım Çarşamba TRT 1 yayın akışı programı

TRT 1 ekranlarının heyecanla izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul, yeni bölümü ile bugün izleyici ile bulaşacak. Öte yandan bu akşam Beşiktaş Monaco maçının da aynı güne denk gelmesi nedeni ile TRT 1 yayın akışı merak konusu oldu. 1 Kasım Çarşamba TRT 1 yayın akışına göre bugün neler var? İşte 1 Kasım TRT 1 yayın akışı...

TRT 1 yayın akışı göre bugün neler var? - İşte 1 Kasım Çarşamba TRT 1 yayın akışı programı
Bu akşam ekranları başında olacak izleyiciler TRT 1 ekranlarında Diriliş Ertuğrul'un mu yoksa Beşiktaş Monaco maçının mı yayınlanacağını merak etmeye başladı. Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Beşiktaş bugün Monaco ile karşılaşacak. Maç öncesi futbol severler TRT 1 yayın akışını sıkça araştırmaya başladı. 1 Kasım Çarşamba TRT 1 yayın akışına göre bugün ekranlarda neler olacak? İşte 1 Kasım TRT 1 yayın akışı programı...

1 KASIM ÇARŞAMBA TRT 1 YAYIN AKIŞI PROGRAMI

05:48 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı

05:50 Halit Yerebakan'la Doktor Geldi

07:10 İyilik Kulübü

07:50 Yeşil Deniz

10:10 1'de Bugün

10:20 Beni Böyle Sev

12:50 Halit Yerebakan'la Doktor Geldi

14:35 1'de Bugün

14:45 Bir Yastıkta Kocayalım

16:35 1'de Bugün

16:45 Hakkını Helal Et

18:55 Hava Durumu

19:00 Ana Haber

19:55 Doğrusu Ne?

20:00 Diriliş "Ertuğrul"

23:30 Aslan Ailem

02:00 Leyla ile Mecnun

03:35 1'de Bugün

BU AKŞAM BEŞİKTAŞ MONACO MAÇI HANGİ KANALDA VE SAAT KAÇTA? - ŞİFRESİZ Mİ?

PEKİ BEŞİKTAŞ MONACO MAÇI HANGİ KANALDA?

TRT 1 yayın akışı programına göre Beşiktaş Monaco maçının yayınlanmayacağını öğrenen vatandaşlar maç kanalını merak etmeye başladı. Beşiktaş Monaco maçının başlama saati 20:00 olarak belirlendi. Mücadele ise Tivibu Spor 2 kanalından canlı olarak ekranlara gelecek.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul beyin yaralanmasını öğrenen Kayı obası baskın yapılan yere gelir. Herkes olayın şokunu yaşar ve Ertuğrul beyin naaşını ararlar. Ardından Ertuğrul beyin naaşı obaya getirilir. Herkes çok üzgün olayın şokunu atlatamamıştır. Saadettin Köpek her zamanki gibi hainlik peşindedir. Ertuğrul Beyin naaşı bulunmuş diye bir Alp'e haber verir ve Emir Saadettin oh çeker.

Ares: Ertuğrul'un ölümü bütün Türklere ibret olacak. Ya Anadolu'dan defolup gidecekler yada hepsi Ertuğrul gibi kılıçtan geçirilecek der. Sultan, Turgut Alp'e vazife verir. Bu tuzağı kimin kurduğunu öğrenmek için Turgut Alp, Alpleriyle yola çıkar.

Hayme Ana ve Kayı Obası baskını öğrenince Ertuğrul Bey'in baskın yaptığı yere gelirler. Ares ve şövalyeleri Ertuğrul Bey'i öldü sanar ve kutlama yaparlar. Yanan cesedi ise Ertuğrul Bey zannederler.

İntikam yeminleri edildiği sırada ağır yaralanan Bamsi'nin durumu ise kritiktir. Halime Sultan Ertuğrul'ın hançeri ile intikam yemini eder. Dündar Bey ağabeyi Ertuğrul'un yerine geçer. Emir Saadettin yine bir oyun içine girer ve Kayı ile Çavdar obalarının arasını bozar.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 4. SEZON OYUNCULARI

Aslıhan Güner - Karaca Hatun
Orhan Kılıç - Atsız
Gürbey İleri - Sancar
Ertuğrul Postoğlu - Bahadır Bey
Sera Tokdemir - Marya
Arda Öziri - Göktuğ
Levent Sülün - Simko
Alper Atak - Antheus

BİZE ULAŞIN