Heyecanla beklenen Diriliş Ertuğrul 94. son bölüm (tamamı tek parça halinde) izle

TRT 1 ekranlarının heyecan dolu dizisi Diriliş Ertuğrul, dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizi bu bölümde yine izleyicileri ekrana kilitledi. Dün akşam ekranları başında olmayan ve Diriliş Ertuğrul 94. son bölümü izlemek isteyenler doğru adresteler. ''Diriliş Ertuğrul 94. son bölümü izle'' başlık haberimiz ile heyecan dolu diziyi seyredebilirsiniz.

Heyecanla beklenen Diriliş Ertuğrul 94. son bölüm (tamamı tek parça halinde) izle
Diriliş Ertuğrul 94. son bölümü ile izleyenleri yine ekranlara kilitledi. Bir yandan Ares, diğer yandan ise Simko ile mücadele veren Ertuğrul Bey, Atsız'ın yardımı ile özgürlüğüne kavuştu. Yeni bölüm heyecan ile beklenirken dün akşam izleyemeyenler ve yeniden seyretmek isteyenler Diriliş Ertuğrul 94. son bölümü için doğru adresteler. İşte ''Diriliş Ertuğrul 94. bölüm izle'' başlıklı haberimiz ve diğer tüm ayrıntılar...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 94. SON BÖLÜM NASIL İZLENİR?


8 Ekim Çarşamba akşamı ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul'un 94. bölümü büyük beğeni ile izledi. Bu bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler dirilisdizisi sitesine girerek seyredebilirler.

Diriliş Ertuğrul 95.Bölüm Fragmanı Yayınlandı İzle!DİRİLİŞ ERTUĞRUL 94. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Köle tüccarı Simko'nun elinde esir olan Ertuğrul, Pitho ve diğer kölelerle birlik olup Simko'nun elinden kurtulmayı başarmıştır. Bu sırada Ares'in Hanlı Pazara gelen kervanları yağmalaması için görevlendirdiği eşkıya başı Mihalis de tesadüfen Simko ve Ertuğrul arasındaki kovalamacaya şahit olmuş ve durumu Ares'e bildirmiştir. Uzun bir kovalamacadan sonra Simko ve adamları, Ertuğrul ve kölelerin önünü kesmiş, Ertuğrul tam Simko ve adamlarını alt edecekken eşkıya başı Mihalis de adamlarıyla baskın yapmıştır. Şimdi iki düşman arasında sıkışan Ertuğrul ne yapacak? Onları bertaraf edip obasına varabilecek mi?

Diğer taraftan Kayı obası karışmış, Dündar'ın Hanlı Pazar'ı satıp Gündoğdu ve Sungur Tekin'in yanına göçme kararı obada infial yaratmıştı. Bu karara karşı gelen Artuk Bey de Dündar'ın töreye karşı geldiğini, bu durumda beyliğinin meşru sayılamayacağını söyleyip beyliğe aday olmuştu. Bundan sonra Kayı obasında olaylar nasıl gelişecek? Yeniden beylik toyu yapılacak mı? Yoksa Dündar'ın kararına uyulup Hanlı Pazar satılacak ve göç mü edilecek?

Ertuğrul'un yaşadığını öğrenen Ares'in bundan sonraki planı ne olacak? Ertuğrul obaya varmadan öldürebilecek mi?

Dündar'ı Hanlı Pazar'ı satması ve göç etmesi için teşvik eden Emir Saadeddin, Hanlı Pazar'ı alması için de Bahadır Bey'e bir sandık altın vermişti. Emir Saadeddin bu emeline ulaşabilecek mi? Bahadır Bey, Hanlı Pazar'ı da satın alıp Çavdar beyliğini ele geçirebilecek mi?

MEHMET BOZDAĞ MÜJDEYİ VERDİ

Daha kesinleştirmedik. 16 reyting alan bir diziyi bu kadar sevdirdikten sonra suyunu çıkarmadan naif bir şekilde bitirmek gerek. Müthiş bir reyting aldı bu sezon da. İnşallah daha da artacak.

Devam edecek. 3 sezon tasarlamıştım. Ama ilgi çok yoğun olunca 4. sezona da devam etme kararı aldık. Ertuğrul kısmı bir sezon daha devam edecek. Nasip olursa "Diriliş Osman" kısmına da geçmeyi planlıyorum.

Mehmet Bozdağ, Diriliş Ertuğrul'un filminin de olacağını söyleyerek dizinin hayranlarına müjdeyi verdi. Öyle. Ama çok iyi bir ekip kurduk. Emeğini veren herkesin parası bizde vaktinde ödeniyor. Normalde ekiple senaryoyu yazıyoruz. Sonra herkese senaryoyu okutuyorum.

Her hafta sonu bir diğer bölüme geçerken ekip başlarıyla senaryoyu masaya yatırıyoruz. Biz de onlara bölümü izleyip ne yapmaları gerektiğini söylüyoruz. O yüzden inanılmaz bir çalışma sistemimiz var.

BİZE ULAŞIN