Diriliş Ertuğrul 95. bölüm fragmanı hemen izle!

TRT 1 ekranlarının heyecan dolu dizisi Diriliş Ertuğrul, 4. yeni sezonu ile izleyenleri ekranlara kilitledi. Diriliş Ertuğrul'un yayınlanan 95. bölüm fragmanın da ise beklenen oldu. Ertuğrul Bey'in obaya dönüşü herkesi şok ederken yeni bölümde neler olacağı merak konusu haline geldi. İşte 95. bölüm fragmanı...

Diriliş Ertuğrul 95. bölüm fragmanı hemen izle!

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, yayınlanan son bölümü ile milyonları yine ekrana kilitledi. Ertuğrul Bey'in Simko ve Ares'e karşı mücadelesi büyük beğeni topladı. Diriliş Ertuğrul'u 95. bölüm fragmanında ise Ertuğrul Bey'in onaya dönüşü herkesi şok etti. Peki dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Ertuğrul'un ölmediğini öğrenecek olan Sadeddin Köpeğin yeni planı ne? İşte Diriliş Ertuğrul 95. bölüm fragmanı...

Diriliş Ertuğrul 95.Bölüm Fragmanı Yayınlandı İzle!

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 95.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Köle tüccarı Simko ve eşkıya Mihalis'in arasında kalan Ertuğrul, kölelerle birlikte kaçmayı başarmış ve peşine düşen Mihalis ile adamlarını da yok etmişti. Yeniden köle tüccarı Simko'nun eline düşen Ertuğrul'u kurtarmaya, bu kez Aksakallılar'ın görevlendirdiği Atsız ve yiğitleri yetişmişti. Yaşanan çarpışmada Ertuğrul ve köleler kurtulmuş, Simko ise kaçmıştı. Ertuğrul, Simko'yu yakalayabilecek mi? Atsız'la olan dostlukları nasıl gelişecek? Kurtulan Ertuğrul'un yeni hedefi ne olacak? Kendisine tuzak kuranı öğrenebilecek mi? En önemlisi de, obasına dönebilecek mi?

Bahadır tarafından omzundan hançerlenen Turgut'un tepkisi ne olacak? Çavdarlar ile Kayılar arasındaki ilişkiler bundan sonra nasıl gelişecek? Aslıhan Hatun ile Turgut, olanlar karşısında nasıl tavır gösterecek? Köpek bu gelişmeleri nasıl kullanacak?
Hanlı Pazar'ı satıp göç etmeye karar veren Dündar Bey, pazarın satışı için Aslıhan Hatun'un amcası Bahadır Bey'le anlaşmıştı. Toyda bey seçilir seçilmez pazarı Bahadır Bey'e satacağını söyleyen Dündar Bey amacına ulaşabilecek mi? Toyda kim bey seçilecek? Dündar Bey'in kararlarının ikilik çıkardığı Kayı obasının gidişatı ne olacak?

Simko'nun adamı Anteus'u yakalayıp öldüren Ares, ondan Simko ile Ertuğrul'un mağaraya geleceklerini öğrenmişti. Simko ile Ertuğrul'u mağarada bekleyen Ares, onları öldürebilecek mi? Ertuğrul'un obasına dönmesini engelleyebilecek mi?

BİZE ULAŞIN