Aşk ve Mavi yeni bölüm ile ekranlara geldi

Atv'nin sevilen dizisi Aşk ve Mavi 43. bölümüyle seyircisi ile buluştu. Her hafta merak uyandıran yeni bölümleriyle seyirciyi ekran başına kitleyen Aşk ve Mavi 43. bölümüyle yine seyircisinden tam not aldı. Aşk ve Mavi 43.bölümünde neler oldu?Cemal nikahtan kaçabilecek mi?

Aşk ve Mavi yeni bölüm ile ekranlara geldi

AŞK VE MAVİ 43. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Pembe ve Hasibe konaktan ayrılırken İsmet de peşlerine takılır. Pembe ve Hasibe, konaktan kovulmalarına itiraz etmeyen Mavi'ye çok kızgındırlar. Mavi ve Ali onlara yardım etmek isteseler de Hasibe kabul etmez. Baran'ın son anda kaçıp kaybolması yüzünden, Cemal'in Gülay'la evlenmekten başka çaresi kalmamıştır. Cemal, nikahı erteletecek bir plan yapar

AŞK VE MAVİ 43. BÖLÜM HEMEN İZLE

AŞK VE MAVİ 44. BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!

AŞK VE MAVİ 42. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?


Ali, Hasibe'nin kumarda kaybettiği evi geri almaya çalışırken, Hasibe ve Cemal, Fatma'nın çalıp getirdiği bebeği ailesine ulaştırmaya çalışır. Pembe, Refika'ya gönderilen bir mektubu okur. Refika'yı takip eder ve onun bir erkekle buluştuğunu görür. Cemal, Safiye'yle işbirliği yapar ve sonunda Gülay'ın karnındaki bebeğin gerçek babasını bulur. Fatma, bebeğini aramaktan vazgeçmez ve Demirhan'dan bir örnek alarak DNA testi için hastaneye götürür.

BİZE ULAŞIN