Bahtiyar Ölmez 6. bölümde 'Bahtiyar büyük bir açmazın ortasında kalır'

Atv'nin sevilen dizisi Bahtiyar Ölmez 6. yeni bölümüyle sevenleriyle buluştu. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Bahtiyar Ölmez, yeni bölümüyle seyirciyi yine ekran başına kilitledi. Her hafta merak uyandıran yeni bölümleriyle seyircisinden tam not alan Bahtiyar Ölmez, yeni bölümüyle de sevenlerinden tam not almayı başardı. Bahtiyar Ölmez 6. bölümde neler oldu? Diziyle ilgili tüm detayları buradan takip edebilirsiniz...

Bahtiyar Ölmez 6. bölümde 'Bahtiyar büyük bir açmazın ortasında kalır'

Bahtiyar'ın kan tutma zaafının duyulması Rıfat Baba'nın namını bir anda yerle bir eder. Bahtiyar'ın bu zaafını öğrenen Fuat, bu haberi âleme yayınca Bahtiyar'ın düşmanları onu ortadan kaldırmak için harekete geçer. Aytekin'in de hışmına uğrayan Bahtiyar, itibarını geri kazanmak için uğraştıkça işler iyice içinden çıkılamayacak hale gelir.

Öte yandan Bahtiyar'ın aşkına iyice inanmaya başlayan Aylin, Bahtiyar'ın duygularına artık kayıtsız kalamaz ve içinde Bahtiyar'a karşı yeni duygular filizlenir. Ama Rıfat'ın eski hayatı Bahtiyar ile Aylin aşkının önüne yeni engeller çıkaracaktır. Tahir, Bahtiyar'ın ağzından öyle bir şey duyar ki evden kaçar. Öte yandan Aytekin başkanlığında babalar toplanır ve Bahtiyar'ın azlini görüşmeye başlar. Bahtiyar büyük bir açmazın ortasında kalır. Tahir kayıptır, masada azli görüşülmektedir ve düşmanları peşindedir.

BİZE ULAŞIN