Diriliş Ertuğrul 99. bölüm 2. fragmanı yayına girdi!

TRT 1 ekranlarının heyecan dolu dizisi Diriliş Ertuğrul, yarın akşam yeni bölümü ile izleyiciyle buluşacak. Geçtiğimiz hafta sette çıkan yangın nedeniyle yayınlanmayan dizinin bu hafta ki bölümü nefes kesecek. Diriliş Ertuğrul 99. bölüm 2. fragmanı dün akşam yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm fragmanına göre cenk başlıyor.

Diriliş Ertuğrul 99. bölüm 2. fragmanı yayına girdi!

Çarşamba günlerinin reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul, yarın akşam 20:00'da yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Diriliş Ertuğrul 99. bölüm 2. fragmanı dün yayımlandı. Bu fragmanın ardından ise heyecan üst seviyeye çıktı. Geçtiğimiz hafta yayınlanmayan dizi bu hafta merak dolu bölümü ile karşınızda olacak. Diriliş Ertuğrul 99. yeni bölüm fragmanına göre Ertuğrul Bey ve Alpleri cenke başlıyor. Karacahisar Kalesi'nin fethinin yakın olduğu düşünülüyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 99. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI YAYINLANDI

Diriliş Ertuğrul'un merakla beklenen 99. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ertuğrul Bey'in ''yarın Karacahisar denen o baykuş yuvasına bir şahin gibi dalacağız inşallah.'' sözü heyecanı üst seviyeye çıkardı.

Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı yayınlandı! Hemen izle

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ertuğrul, Aslıhan ve Turgut'un zehirlenmesinden ötürü kale baskınına gidememiş, zehri yapan otacının peşine düşmüştü. Ares'in verdiği malumatla zehri yapan otacının mağarasına ulaşmış ve Artuk Bey'in orada yaptığı panzehiri yetiştirip Turgut ve Aslıhan'ı kurtarmıştı. Artuk Bey, otacının mağarasında Sultan Alaeddin'e verilen zehrin yapıldığı otu da bulmuş ve durumu Ertuğrul'a bildirmişti.

Bu sayede Bahadır Bey de idamdan kurtulmuş, Ertuğrul bu işi Emir Saadeddin'in yaptığını anlamıştı. Kale baskınını erteleyen Ertuğrul'un yeni planı ne olacak? Emir Saadeddin hususunda yeni bir adım atacak mı? Ares'in gösterdiği yardımdan sonra ona karşı nasıl bir tavır takınacak? Kale baskını gerçekleşecek mi?

Zehirleme ithamından aklanan Bahadır Bey, Ertuğrul'a karşı nasıl bir tavır gösterecek? Bu meseleden ötürü intikam arayışlarına girecek mi? Çavdar Obası'nda bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek? Sultan Alaeddin tarafından azarlanan ve Turgut'la Aslıhan'ın kurtulduğunu öğrenen Emir Saadeddin büyük bir yıkım yaşamıştı.

Sultan'dan Ertuğrul'a tuzak kuranları bulmak ve yeniden göze girmek için 3 ay mühlet isteyen Emir Saadeddin son gelişmeler karşısında nasıl bir plan devreye sokacak? Turgut ve Aslıhan'ın kurtulduğunu öğrendikten sonra Ertuğrul'un kendisine borçlandığını ve bu sayede onu yavaş yavaş yok edeceğini söyleyen Ares, Ertuğrul'dan ne isteyecek?

Ares'in Ertuğrul'u yok etme planında sıradaki adım ne olacak? Ertuğrul'un oğlu Gündüz'ü kaçırmak için Kayı Obası'na tüccar kılığında sızan Titan, Gündüz'le yakınlaşıp amacına ulaşabilecek mi?

BİZE ULAŞIN