Atv 2017’nin de birincisi

Birbirinden kaliteli yapımları, ilgiyle izlenen dizileri ve haber programlarıyla atv, tıpkı 2016’yı olduğu gibi 2017’yi de zirvede kapattı. atv, aralık ayında Türkiye’nin en çok izlediği kanal oldu

Atv 2017’nin de birincisi
Atv, yayımladığı dizi ve programlarıyla aralık ayında da tüm gün - tüm kişiler ve tüm gün - 20+ABC1 kategorilerinde en çok izlenen kanal olarak 2017'yi birincilikle kapattı. Kantar Medya'dan alınan verilere göre, aralık ayında da yüksek izlenme oranlarına sahip olan atv, 2016'da olduğu gibi 2017'yi de birincilikle bitirerek zirvedeki yerini korudu. Kaliteden ödün vermeden zirvede kalan atv, en çok izlenen kanal olma unvanını taşımaya devam ediyor. Sabah kuşağının reyting rekorları kıran ve milyonları ekrana kilitleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert, 10 sezondur ekranda yer alan Esra Erol'da, gündemin nabzını tutan haber programları atv ana haber bülteni, atv Gün Ortası, Kahvaltı Haberleri, atv'de Hafta Sonu, Son Durak dünyanın en çok kazandıran ve izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, samimi ve hoş sohbetiyle izleyenlerin gönlünü fetheden Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun programları, Ziraat Türkiye Kupası maçları, atv ekranının sevilen dizi ve programları ile ilgili pek çok detay ile özel ana ulaşabileceğiniz Dizi TV reytinglerde birinciliği kimselere kaptırmıyor.

DİZİ ATV'DE İZLENİR
Yetimhanede ailesiz büyüyerek hayata tutunmaya çalışan 5 genç kızın hikâyesi Kırgın Çiçekler, yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin efsane bir oyuncu kadrosuyla ekrana aktarılan hikâyesi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden 4 kardeş ve çocukları için her türlü fedakârlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsünün anlatıldığı Kanatsız Kuşlar, gençliği cezaevinde geçmiş, sevmeyi öğrenmeye fırsatı olmamış Ali ve hiç kimseyi sevmeyen Mavi'nin hikâyesi Aşk ve Mavi, bir kadının, bir annenin sırlarla dolu geçmişi; gerçek aşkın hikâyesi olan Cennet'in Gözyaşları, hiçbir şeyin benzeri kendisi değildir sloganıyla yola çıkan ve mezarcı Bahtiyar'ın istemeden silah kaçakçısı Rıfat Çakar'ın yerine geçmek zorunda kaldığında başına gelen trajikomik olayları eğlenceli bir dille anlatan Bahtiyar Ölmez gibi diziler de atv'yi 2017'de de zirveye taşıdı.

EN İYİ ÇIKIŞ YAPANLAR, ATV'NİN YILDIZLARI OLDU
2017'nin en iyi çıkış yapan kadın ve erkek oyuncuları atv dizilerinin başrol yıldızları Aleyna Solaker ve Berk Atan seçildi. Sosyal paylaşım platformu 'KizlarSoruyor' üyelerine "2017'nin en iyi çıkış yapan kadın ve erkek dizi oyuncusu kim" sorusunu yöneltti. Ankette 'Kırgın Çiçekler' dizisinde Meral karakterini canlandıran genç yetenek Aleyna Solaker bu yılın en iyi çıkış yapan kadın dizi oyuncusu, Cennetin Gözyaşları'ndaki rolüyle adından söz ettiren Berk Atan da en iyi çıkış yapan erkek oyuncu seçildi. Solaker ve Atan adına TEMA Vakfı aracılığıyla ağaç dikildi.

'SEN ANLAT KARADENİZ' EKİBİNDEN YENİ YIL PASTASI...
Başrollerini Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı atv'nin yeni yılda merakla beklenen dizisi "Sen Anlat Karadeniz"in çekimleri, tüm hızıyla Trabzon'da devam ediyor. Yeni yıla çalışarak giren dizi ekibi, hem yeni yılı hem de dizinin başlangıcını pasta eşliğinde kutladı. Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkânsız aşkının anlatıldığı dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav oturuyor.
BİZE ULAŞIN