Gökçe Akyıldız kimdir?

Atv’nin sevilen dzilerinden Kırgın Çiçekler’in Songül’ü Gökçe Akyıldız'ın evlilik haberlerinin ardından genç oyuncunun şimdi ise ‘hamile mi’ sorularıyla gündeme geliyor.Dizide de evli olan Gökçe Akyıldız'a senaristler hamile rolü yazdı. Peki Kırgın Çiçekler’in Songül’ü Gökçe Akyıldız hamile mi? Gökçe Akyıldız kimdir?

Gökçe Akyıldız kimdir?

Küçük yaşta başarılı oyunculuğuyla herkesin beğenisini toplayan Gökçe Akyıldız kimdir?

Gökçe Akyıldız, 30 Ekim 1992 tarihinde Sinop'ta dünyaya geldi. Küçük yaşlardan beri ekranlarda yer alan Gökçe Akyıldız, ilk projesi olan Bir Tutam Baharat filminde Saime isimli karakteri canlandırdı. Büyük Buluşma, Sırlar Dünyası ve Beşinci Boyut dizilerinin oynadı.

2006 yılında Ezo Gelin dizisinde Tekgül karakterini canlandıran oyuncu, Parmaklıklar Ardında, Gazi ve Kollama dizilerinde de boy gösterdi. Gökçe Akyıldız, oyunculuk kariyerinin en önemli çıkışını ise Hayat Devam Ediyor dizisinde yakaladı. Bu dizinin ardından Bizim Okul ve Kötü Yol dizilerinin kadrosunda yer aldı. 2013 yılında başlayan Fatih Harbiye dizisinde Aslı karakterini canlandıran Akyıldız, 2014 yılında bu projeyi tamamlamıştır. Gökçe Akyıldız, dram yüklü Atv dizisi Kırgın Çiçekler'de Songül karakterine hayat veriyor.

BİZE ULAŞIN