Tuğba Yurt kimdir? Enver Cenk Şahin bombası!

Tuğba Yurt kimdir? sorusu bu sıralar yanıtı merak edilen konular arasında yer alıyor. Almanya'da top koşturan Enver Cenk Şahin ile birlikteliğini sosyal medya hesabından açıklayan Tuğba Yurt, paylaştığı fotoğrafa "iyi ki geldin" notunu düştü. Enver Cenk Şahin kimdir?

Tuğba Yurt kimdir? Enver Cenk Şahin bombası!

Medipol Başakşehir'den Almanya takımlarından St. Pauli'ye transfer olan Enver Cenk Şahin, gönlünü ünlü popçu Tuğba Yurt'a kaptırdı.

Tuğba Yurt, özel hayatındaki 'gizlilik' kuralını bozdu. Takvim Gazetesi'nin haberine göre; bir süredir Almanya'nın FC St. Pauli takımında top koşturan Enver Cenk Şahin ile birlikte olan 30 yaşındaki popçu, genç futbolcuyla aşkını önceki gün duyurdu.

Kendisinden 7 yaş küçük Cenk Şahin'le mutluluk pozunu instagram hesabından paylaşan Tuğba Yurt, yayınladığı romantik kareye, "İyi ki geldin" notunu düştü.

Belçika doğumlu olan Tuğba Yurt, futbolcu sevgilisi için bir süredir sık sık soluğu Almanya'da alıyor.

TUĞBA YURT KİMDİR?

Tuğba Yurt, 2 Eylül 1987 tarihinde Belçika'da doğmuştur. Doğuştan beri mesleğiyle ilgili eğitim alan Tuğba Yurt, 11 yaşından itibaren Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Klasik Batı Müziği eğitimi görmüştür. Ayrıca Bursa Senfoni Orkestrası'nda Viyola çalmış ve yurt dışında çeşitli konserlerde farklı orkestralar ile görev yapmıştır.

Tuğba Yurt,ilk albümünü ise 6 Aralık 2013'te 3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan 5 şarkılık Aşk'a Emanet'dir. Bu albümün çıkış parçası olan Ağır Yaralı'ya video klip çekmiştir. 30 Nisan 2014 tarihinde ise Doğukan Manço ile Sakin Ol şarkısını yapmıştır. Bu tek parçalık albümün parçasına Sakin ol 'a video klip çekmiştir. Video klipte; Ahmet Kural, Murat Cemcir ve tüm Kardeş Payı oyuncularının da yer almıştır. Bu video klip youtube üzerinden , 100.000.000'u geöçen bir izlenme orana sahiptir ve 2014 yılında Türkiye'den en çok izlenen video klipler arasındadır.

2 Eylül 2014 tarihinde söz, müzik ve düzenlemesi Gökhan Özen'e ait olan Aşk Sanmışız'ı kendine has yorumuyla ortaya çıkmıştır. 2015'in yaz aylarına girerken 27 Mayıs 2015 tarihinde sözü ve müziği Sezen Aksu'ya ait olan ve daha önce yine Sezen Aksu'dan dinlediğimiz Oh Oh adlı şarkıyı piyasaya sürdü.

BİZE ULAŞIN