Kırgın Çiçekler'de 104. bölümde kızlar tehlike altında

Sevilen dizi Kırgın Çiçekler, atv ekranlarında sevenleriyle buluştu. Her hafta yeni bölümleriyle seyirciyi ekran başına kilitleyen Kırgın Çiçekler, bu hafta da yeni bölümüyle sevenlerini ekran başına kilitledi. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kırgın Çiçekler 104. bölümüyle sevenlerinden tam not aldı. Kırgın Çiçekler 104. bölümde neler oldu?

Kırgın Çiçekler'de 104. bölümde kızlar tehlike altında

Ali çetenin elemanlarından kurtulmak için Eylül'den kendisini vurmasını ister. Şoka giren Eylül ne yapacağını bilemez. Kızlar, Eylül'e ulaşamayınca panik olurlar. Gece yarısı Nazan'ın evinden çıkan Ejder'i gören Zehra, ikilinin adını çıkarır. Nazan, Serkan ve Cemre'yi ayırması için Tuna'ya baskı yapar. Kızlar, Neriman'ın apartmanında yeni hayatlarına başlarlar. Ali'nin çeteyi çökertmek için yaptığı son hamlede kızlar büyük tehlike altında kalır.

KIRGIN ÇİÇEKLER 104. BÖLÜM TAMAMI İZLE (TEK PARÇA OLARAK HEMEN İZLE)

KIRGIN ÇİÇEKLER 103 BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali peşinde olduğu çete ile gizli bir anlaşma yapar. Görevini yerine getiremediğini bahane ederek istifa eder. Feride ve Toprak, Ali'den şüphelenir. İşler karışınca Ali, Eylül'den ayrılır. Kızlar her yerde ev ararken, hiç ummadıkları biri onlara evini kiraya vermeyi teklif eder. Kaçırılan Kader ve Songül'ün hayatı tehlike altındadır. Çete lideri, Ali'ye kendi ispatlaması için zor bir görev verilir. Eylül'ü öldürmek zorundadır.

KIRGIN ÇİÇEKLER 104. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI - HEMEN İZLE!

BİZE ULAŞIN