Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. son bölüm tamamı (EDHO) hemen izle!

ATV ekranlarının büyük ilgi ile takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu akşam 87. son bölümü ile izleyiciyle buluşacak. Geçtiğimiz hafta yayınlanmayan yeni bölümün ardından heyecan bir hayli artmıştı. Bu akşam ise hasret sona eriyor. EDHO'nun yeni bölümünün sona ermesinin ardından ''Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. son bölüm izle'' başlıklı haberimizden diziye tek parça halinde ulaşabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. son bölüm tamamı  (EDHO) hemen izle!

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi EDHO, bu akşam yeni bölümü ile izleyiciyle buluşacak. Yılbaşı nedeniyle verilen bir haftalık aranın ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. son bölümü yine ekranlara kilitleyecek. Diziyi seyredemeyenler veya yeniden izlemek isteyenler ise ''Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. son bölüm '' başlıklı haberimizden ulaşabilecekler.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 87. SON BÖLÜM İZLE

Bu akşam 20:00'da başlayacak yeni bölümün hemen ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. son bölümünü buradan tek parça halinde izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. bölüm tamamı izle (tek parça olarak) EDHO hemen İzle

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

İşlediği suçun bedelini kendi rızasıyla ödeyen Ömer'i hapiste zor günler beklemektedir. Oğlunun, vicdanının sesini duymasına yardımcı olan Meryem ise içeriden gelen kötü haberlere katlanmak zorunda kalacaktır. Pudra Hakkı ile yapılan karlı ticaret masadaki bazı isimlerin aklını karıştırmayı başarır.

Tehlikeli sularda yüzen masa üyelerinin, herkesi bir girdabın içine çekmesi an meselesidir. Hakkı'nın ortaklıktan bahsedip masaya oturmak istemesi de geri dönülmez bir yola girildiğinin göstergesidir. Başındaki türlü belalardan henüz kendini kurtaramamış Hızır ise dostu bildikleriyle bir savaşa girmenin eşiğindedir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hızır Çakırbeyli, Nevzat'ın ölümü üzerine planlar yaparken, Ömer'in işlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak hamlesi hanede bomba etkisi yaratır. Nevzat'ın bu durumu lehine kullanabileceği aşikardır; fakat Hızır'ın, ailesi üzerinden bir pazarlık yapması söz konusu bile değildir. Bir an önce harekete geçme arzusunda olan Hızır, kimin yanında olacağını, kimin karşısında duracağını görmek için masayı toplar. Ünal Kaplan'ın Nevzat ile yaptığı görüşme masada etkisini gösterecektir. Dostlukların sorgulanacağı toplantının sonunda Çakırbeyliler kendilerini Nevzat'ın namlusunun ucunda bulurlar.

BİZE ULAŞIN