Diriliş Ertuğrul'da Samsa Alp ölecek mi? - Samsa diziden ayrıldı mı? - İşte yanıtı

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, 101. yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Yeni bölüm fragmanında Titan ile Samsa'nın cenk etmesinin ardından ''Samsa ölecek mi'' sorusunun yanıtı araştırılmaya başladı. Sosyal medyada bu bölümde en çok konuşulan isimlerden birisi de Samsa Alp olacak. Peki Samsa ölecek mi ve diziden ayrıldı mı?

Diriliş Ertuğrul'da Samsa Alp ölecek mi? - Samsa diziden ayrıldı mı? - İşte yanıtı

Diriliş Ertuğrul'da heyecan bu akşam kaldığı yerden devam ediyor. Bu bölümde Karacahisar Kalesi için fetih hazırlıkları sona eriyor ve savaş başlıyor. Diriliş Ertuğrul 101. bölüm fragmanının ardından ise ''Samsa ölecek mi'' cevabı en çok merak edilen soruların başında yer aldı. Başarılı performansı ile dizinin sevilenleri arasında yer alan Melih Özdoğan (Samsa) karakterini canlandırıyor. Peki Samsa ölecek mi, diziden ayrıldı mı?

SAMSA ALP ÖLECEK Mİ, DİZİDEN AYRILDI MI?

Samsa, dizinin sevilen oyuncuları arasında yer alıyor. Ertuğrul Bey'in en önemli alplerinden birisi olan Samsa'yı 101. bölümde ölerek diziye veda etti.

Karacahisar Kalesi baskınına hazırlanan Ertuğrul, Gündüz'ün kaçırıldığını öğrenince kale baskınını ertelemiş ve Gündüz'ü geri kurtarmak için harekete geçmişti. Atsız'ın içeriden verdiği istihbaratlar doğrultusunda alplarıyla beraber kaleye kılık değiştirerek sızan Ertuğrul, Gündüz'ü kurtarıp obaya getirmiş ve gazânın başladığını apaçık ilân etmişti.

Ertuğrul'un Karacahisar Kalesi'ni fethetmek için kuracağı yeni plan ne olacak? Kaleye ne gibi hamleler yapacak? Karacahisar Kalesi'nin fethi gerçekleşebilecek mi? Tekfur Ares, Ertuğrul'un kaledeki askerlerin bir kısmını öldürüp Gündüz'ü kurtarmasından sonra kale kapılarının kapatılmasını emretmiş ve Türklerle savaşın başladığını söylemişti.

Ares'in bu açık savaşa dair planları ne olacak? Ertuğrul'un kaleye taarruzunu engellemek için ne yapacak? Ertuğrul'u bu sefer de durdurabilecek mi? Sancar'a Turgut'u öldürtüp sonra da obayı basarak beyliği almayı planlayan Bahadır Bey,Turgut'un tuzağı bertaraf edip obaya dönmesinden sonra bu planını gerçekleştirememişti.

Bey olma hırsından vazgeçmeyen Bahadır Bey'in yeni planı olacak? Obayı basmak için hangi hamleleri yapacak? Tekfur Ares'le işbirliğine yanaşacak mı? Turgut ve Aslıhan, Bahadır Bey'in planlarını öğrenip bertaraf edebilecekler mi?

BİZE ULAŞIN