Kanatsız Kuşlar 29 bölümü ile nefes kesti! Hemen izle

Sevilen dizi Kanatsız Kuşlar, 29. yeni bölümüyle atv ekranlarında sevenleri ile buluştu. Her hafta yayınlanan heyecan dolu yeni bölümleriyle seyircinden tam not alan Kanatsız Kuşlar bu akşam da sevenlerinden tam not aldı. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin 29. bölümünde neler oldu? Diziyle ilgili tüm detayları buradan takip edebilirsiniz...

Kanatsız Kuşlar 29 bölümü ile nefes kesti! Hemen izle

Her hafta yayınlanan heyecan dolu yeni bölümleriyle seyircinden tam not alan Kanatsız Kuşlar bu akşam da sevenlerinden tam not aldı.

KANATSIZ KUŞLAR 29. BÖLÜM İZLE!

Kanatsız Kuşlar 29. bölümde neler oldu?
Nefise, Kemal'den gelen iş teklifini geçici olmak şartıyla kabul etmek zorunda kalmıştır. Muzaffer ise bu olay karşısında Kemal'in niyetini iyice anlar ve beklenmedik bir şekilde Kemal'in karşına dikilir. Talat'ın kurduğu yeni oyunda ise, hedefte Cemre vardır. Ahmet'in Cemre'yi etkilemesini ve Zeynep'i derinden yaralamasını ister. Muzaffer çocuklarıyla birlikte mutlu bir aile olarak villada yaşayabileceklerini Nefise'ye söylediğinde, aşılmayan önemli bir engel yüzünden yeni bir çıkmaza girerler. Birlikte bunun da üstesinden gelebilecekler midir? Diğer tarafta, Kemal de boş durmamaktadır ve Nefise'nin büyük sırrının peşindedir.

Kanatsız Kuşlar 28 bölümde neler olmuştu?
Ahmet'in gerçeği itiraf etmesini sağlamak için Zeynep'in yaptığı hamle, şok edici bir şekilde sonuçlanır. Muzaffer ise Nefise ile arasını düzeltebilmenin bir yolunu aramaktadır. Mert'in desteğiyle Nefise ile Aysun'u yemeğe çağırır. Bu yemek sırasında Nefise'ye özel bir teklifte bulunur. Tuba, evden gönderilmek üzeredir artık. Acilen yeni bir plan yapması gerektiğini düşünürken beklediği fırsat ayağına gelmiştir. Onur, Zeynep'e tavır gösterdiği için pişmandır. Bunun üzerine, bir de sevdiği kızın başına gelen talihsizliği öğrenince bunun hesabını sormak üzere harekete geçer.

BİZE ULAŞIN