Fatma Toptaş kimdir?

Fatma Toptaş kimdir? Ünlü etçi Gürkan Şef, güzel oyuncu Fatma Toptaş'a Dubai'de evlenme teklif etti. Yaklaşık 4 aydır aşk yaşayan Gürkan Şef ile Fatma Toptaş evlenme kararı aldı. Sinemaseverler Fatba Toptaş'ı Recep İvedik filmiyle tanıyor.

Fatma Toptaş kimdir?

Fatma Toptaş, ınstagram hesabından yayınladığı paylaşımda evlenme teklifine 'sanırım evet' yanıtını verdi. Gürkan Şef, önceki gün ünlü oyuncuya romantik bir evlilik teklifinde bulundu.Güzel oyuncu, Toptaş'tan önce adı Helin Avşar'la anılan aşkı Gürkan Şef'in Dubai tatilinde yaptığı evlenme teklifini ınstagram'daki paylaşımıyla duyurdu. Paylaşımının altına "Sanırım evet" notu düşen Fatma Toptaş'ın mutluluğu yüzünden okunuyordu.

FATMA TOPTAŞ KİMDİR?

Fatma Toptaş 25 Kasım 1982 Mersin doğumludur. 35 yaşında olan ve yay burcu olan Toptaş; sinema ve dizi oyunculuğu yapıyor. Fatma Toptaş Müjdat Gezen sanat merkezi tiyatro bölümünde eğitim almıştır.

2008 yılında Recep İvedik sinema filminde Şahan Gökbakar'ın çocukluk aşkı olarak Sibel rolünde oynamış olan Fatma Toptaş aynı yıl içerisinde Avanak Kuzenler adlı komedi filminde de yer almıştır. TRT de yayınlanmış olan Başrolde Aşk adlı dizide oynamış ve 2011 yılında Atv'de yayına girmiş olan Hayat Devam Ediyor dizisinde de rol alan Fatma Toptaş; Atv'nin yeni dizisi olan Cesur Hemşire adlı dizide Serpil karakterini canlandırmıştır.

BİZE ULAŞIN