Ulaş Tuna Astepe Kimdir?

ATV’nin yeni dizisi Sen Anlat Karadeniz dün ilk bölümüyle seyircisiyle buluştu. Sen Anlat Karadeniz dizisindeki Tahir'i Ulaş Tuna Astepe'nin kim olduğu kaç yaşında olduğu merak edilmeye başlandı. Peki Sen Anlat Karadeniz'in Tahir'i kaç yaşındadır? Ulaş Tuna Astepe kimdir? Ulaş Tuna Astepe 1988 senesinde Kocaeli’de dünyaya geldi. Uzun boyuyla dikkatleri üzerine çeken Ulaş Tuna Astepe 1.89 boyundadır. Sizin için aratsırdık daha fazla bilgi için haberimizi okuyabilirsiniz..

Ulaş Tuna Astepe Kimdir?

ULAŞ TUNA ASTEPE KİMDİR?

Ulaş Tuna Astepe 1988 senesinde Kocaeli'de dünyaya geldi. Uzun boyuyla dikkatleri üzerine çeken Ulaş Tuna Astepe 1.89 boyunda. Özellikle Karadayı dizisinde canlandırdığı Orhan karakteri ile tanınan oyuncu son olarak Shoe Tv ekranlarından yayınlanmış olan Rüya dizisinde büyük beğeni aldı. İstanbul Erkek Lisesi (IEL) mezun olan Astepe üniversite hayatını Mimar Sinan'da tamamladı. Güzel sanatlar bölümünü okuyan Ulaş Tuna Astepe uzun süredir ekranlara vermişti. Ulaş Tuna Astepe Sen Anlat Karadeniz ile yeniden geri dönüyor.

ULAŞ TUNA ASTEPE'NİN SEVGİLİSİ VAR MI?

Ulaş Tuna Astepe sosyal medyayı sık kullanmıyor. Adına beğeni sayfaları açılan Astepe çok az fotoğraf paylaşıyor. Yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çeken Ulaş Tuna Astepe'nin sevgilisi yok!

BİZE ULAŞIN