Harun Kandemir kimdir? Harun Kandemir neden öldü?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynadığı rolle televizyon izleyicisinin hafızalarına kazınan Harun Kandemir hayatını kaybetti! Yaşamını Çerkezköy'de sürdüren Harun Kandemir, birçok dizide rol almış, sanat camiasında sevilen bir isimdi. Bu ani ölümden sonra vatandaşlar Harun Kandemir kimdir? ve Harun Kandemir neden öldü? sorularının yanıtlarını aramaya başladılar, işte bu soruların cevapları...

Harun Kandemir kimdir? Harun Kandemir neden öldü?

Dün akşam 18:00 sularında gerçekleşen ani ölüm şu şekilde oldu... 35 yaşındaki Harun Kandemir, ailesiyle birlikte yediği akşam yemeğinden sonra aniden olduğu yere yığıldı.

Kandemir'in yere yığıldığını ve hareketsiz yattığını gören ailesi durumu sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen ekipler ilk incelemelerinde Kandemir'in hayatını kaybettiğini belirledi. Çerkezköy Devlet Hastanesi morguna götürülen Kandemir'in cansız bedeni savcının incelemesinin ardından İstanbul Adli Tıp Kurumuna sevk edildi.

Harun Kandemir'in ölüm nedeni kalp krizi olarak açıklandı.

AİLE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Genç oyuncunun ani ölümü sevenlerini yasa boğarken ailesi sinir krizi geçirdi. Harun Kandemir'in cenazesi bugün ikindi namazı müteakip Çerkezköy Osmanlı Camii'nde kılınacak.

Harun Kandemir; daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Filinta, Kurtlar Vadisi ve Çukur dizilerinde rol almıştı.

BİZE ULAŞIN