Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm fragmanında şok gelişme! Yılmaz Adnan'ın oğlu olduğunu...

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova 39. yeni bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. Her yeni bölümü merakla bekleyen dizinin hayranları için geri sayım başladı. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Züleyha, Hünkar'ı şaşkına çevirecek. Demir'e verdiği sözden sonra çiftlikte isyan bayrağı açan Züleyha, Hünkar'a karşı geliyor ve savaş başlıyor. Aynı zamanda Şermin'in foyasının da ortaya çıkıp çıkmayacağı merak konusu oldu. Hünkar, Şermin'i bulacak mı? Gerçekler ortaya çıkıyor mu? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü bu akşam ATV'de..

Bir Zamanlar Çukurova 39. yeni bölüm fragmanı yayında! “Artık o çaresiz, kimsesiz Züleyha yok!”
Perşembe 10.10.2019 16:45
Son Güncelleme: Cuma 11.10.2019 01:48
ABONE OL

Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi 39. bölüm fragmanı yayınlandı. Reyting rekorları kıran dizinin yeni bölümünde neler olacağını dizinin sıkı takipçileri merakla bekliyorlar Geçtiğimiz sezonda kavuşamayan Züleyha ve Yılmaz bu sezonda kavuşacak mı? Demir'e verdiği sözden ötürü evde kalacağını belirten Züleyha, Hünkar'a savaş açıyor. Hünkar ise Şermin'i bulmak ve gerçekleri ortaya çıkartmak derdinde olacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova 39. bölümü ile bu akşam ATV'de…

Bir Zamanlar Çukurova 39. yeni bölüm fragmanı yayında! “Artık o çaresiz, kimsesiz Züleyha yok!”

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK? (39. BÖLÜM)

YENİ ZÜLEYHA HÜNKAR'I ŞAŞKINA ÇEVİRİYOR!

Demir'e verdiği sözden sonra çiftlikte isyan bayrağını açan Züleyha, Hünkar ile ipleri tamamen koparıyor!

Demir cezaevindeyken gitmeyeceğine söz veren Züleyha, evin hanımı olmaya kararlı. Cezaevine Demir'i ziyarete de gidiyor, Demir'in kurtulması için savcı ile de konuşuyor. Züleyha'ya hiç güvenmese de Hünkar da Demir'in telkiniyle yasakların bir kısmını kaldırıyor. Ama elbette Saniye'nin gözünü Züleyha'dan asla ayırmamasını da tembihliyor.

BEHİCE ARTIK FEKELİ KONAĞI'NDA

Fekeli, maalesef İstanbul'dan Adana'ya Prof. Dr. Behzat Hekimoğlu'nun kendini vurduğu haberini vermek zorunda kalıyor. Müjgan ve Yılmaz apar topar İstanbul'a giderler ve dönüşlerinde Behice'yi de yanlarında getirirler.

Hala hanım Behice, yeğeni Müjgan'a Yılmaz'ı çok beğendiğini, Fekeli'yi ise tipik Anadolulu bulduğunu söyler. Ama bu bakış açısı, onu Fekeli ile baş başa sohbetleri sevmesinden alıkoymayacak gibidir!

Bir Zamanlar Çukurova 39. yeni bölüm fragmanı yayında! “Artık o çaresiz, kimsesiz Züleyha yok!”

VE HÜNKAR ŞERMİN'İ BULUR… DEMİR'İN KADERİ ŞERMİN'İN İKİ DUDAĞI ARASINDA!

Şermin'i ifadesini değiştirmesi için Adana ve civarında göz açtırmadan aratan Hünkar, nihayet onu hamam sefası esnasında bulur! Şermin, kendisine yapacakları bir şey kalmadığını ve artık Yamanlardan korkmadığını söylese de Hünkar, içten içe gözünü korkutmayı başarmıştır.

ZÜLEYHA KAÇMAYA MI KARAR VERDİ?

Bir yandan Demir'in yanında yer aldığını gösterse de Züleyha, Yılmaz'ın kendisini hala sevmesinden de çok etkilenmiştir. Şimdi artık Hünkar ona her an kaçacak diye bakarken, aslında Yılmaz ve Müjgan'ın arasında neler olacağına karar verecek kişi de Züleyha'dır!

Züleyha herkesi şaşırtan bir tavır sergiler!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 39. BÖLÜM FRAGMANI

Bir Zamanlar Çukurova 39. son bölümden ikinci fragman yayınlandı!

Bir Zamanlar Çukurova 39. yeni bölüm fragmanı yayında! “Artık o çaresiz, kimsesiz Züleyha yok!”