Kuzgun 21.yeni bölüm fragmanı yayında mı? Ferman planlar peşinde! Kuzgun 20.son bölümde neler oldu?

Ekranların sevilen dizisi Kuzgun 20.bölümü izleyicisiyle dün akşam buluştu. Sevilen dizi Kuzgun yeni bölümde heyecanlı gelişmelere şahit olduk. Star TV’de ekrana gelen dizinin yeni bölümünde Dila’nın öğreneceği gerçek herkesi şaşkına çevirecek. Kuzgun’un Güneş’le birlikte olduğunu düşünen Ferman, yeni planlar yapmaya başladı. Kuzgun ve Cihan, Ferman’ın verdiği önemli bir açık üzerine mekanı basanların peşine düştü. Peki Kuzgun 21.yeni bölüm fragmanı yayında mı? Kuzgun 20.bölümde neler oldu?

Ekranların sevilen dizisi Kuzgun 21.yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Kuzgun dizisi yayınlandığı günden itibaren reyting rekoru kırmaya devam ediyor. Neşe'nin anlattıkları karşısında yaşadığı sarsıntıyı atlamayan Meryem, beklenmedik bir anda kendini Ferman'la karşı karşıya bulacak. Hem oyuncu kadrosu hem konusuyla sevilen dizinin yeni bölüm fragmanında heyecan zirvede yaşanacak. Peki Kuzgun 21.yeni bölüm fragmanı yayında mı? Kuzgun 20.bölümde neler oldu?

KUZGUN 21.YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA MI?

Kuzgun 21.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimize eklenecektir.

KUZGUN 20.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kuzgun 20.bölümü Star TV'de yayınlandı

Güneş'i, Kuzgun'la bir arada gören Ferman öfkeden deliye döner. Dila onu zapt etmeye çalışırken kalbinin derinliklerine gömdüğü Kuzgun'a dair duygularıyla da savaşmak zorunda kalır. Kartal'ı kendi tarafına çekmesinin karşılığı olarak Kuzgun'un Güneş'le birlikte olduğunu düşünen Ferman, Kuzgun'a karşı hamleler yapmaya başlayacak.

Kuzgun ve Cihan, Ferman'ın verdiği önemli bir açık üzerine Kuzgun'un mekanını basanların peşine düşecek. Neşe'nin anlattıkları karşısında yaşadığı sarsıntıyı atlamayan Meryem, beklenmedik bir anda kendini Ferman'la karşı karşıya bulacak. Şermin, Seda ile ilgili öğrendiği gerçeği Ferman'a ulaşmak için bir koz olarak kullanmaktan sakınmayacak.

Fırat'ın sakladığı büyük sırrın ekranlara geleceği bölümde Kuzgun, Dila'nın Ferman'ın gerçek yüzünü görebilmesi için elinden geleni yapacak.

Dila ve Ferman'ın geçmişi sık sık hatırladığı anlarda Ferman'ın Dila'ya verdiği söz merakla beklenirken, bölüm finalinde Dila'nın öğreneceği şoke edici gerçek ise nefesleri kesecek.