Bir Zamanlar Çukurova 39. son bölüm tek parça kesintisiz izle! Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm full izle!

Türkiye'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 39. bölümü ile atv'de seyircisiyle buluştu. Yeni sezonda da izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünde yaşananlar merak konusu olurken, dizinin takipçileri "Bir Zamanlar Çukurova 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?" sorusunun yanıtını araştırıyor. Haberimizden Bir Zamanlar Çukurova 39. yeni bölüm tamamını izleyebilir, yeni bölüm ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 39. son bölüm tek parça kesintisiz izle! Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm full izle!

Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova nefes kesen 39. bölümü ile seyircisiyle buluştu. Peki, dizinin yeni bölümünde neler yaşandı? Şermin'i ifadesini değiştirmesi için Adana ve civarında göz açtırmadan aratan Hünkar, nihayet onu hamam sefası esnasında buluyor! Haberimizden, Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm tamamını tek parça olarak izleyebilirsiniz. 40. bölüm fragmanı da yayınlandığı anda haberimizde olacak! İşte sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova 39. son bölüm tamamı...

Bir Zamanlar Çukurova 39. bölüm tek parça izle

YENİ ZÜLEYHA HÜNKAR'I ŞAŞKINA ÇEVİRİYOR!

Demir'e verdiği sözden sonra çiftlikte isyan bayrağını açan Züleyha, Hünkar ile ipleri tamamen koparıyor!

Demir cezaevindeyken gitmeyeceğine söz veren Züleyha, evin hanımı olmaya kararlı. Cezaevine Demir'i ziyarete de gidiyor, Demir'in kurtulması için savcı ile de konuşuyor. Züleyha'ya hiç güvenmese de Hünkar da Demir'in telkiniyle yasakların bir kısmını kaldırıyor. Ama elbette Saniye'nin gözünü Züleyha'dan asla ayırmamasını da tembihliyor.

BEHİCE ARTIK FEKELİ KONAĞI'NDA

Fekeli, maalesef İstanbul'dan Adana'ya Prof. Dr. Behzat Hekimoğlu'nun kendini vurduğu haberini vermek zorunda kalıyor. Müjgan ve Yılmaz apar topar İstanbul'a giderler ve dönüşlerinde Behice'yi de yanlarında getirirler.

Hala hanım Behice, yeğeni Müjgan'a Yılmaz'ı çok beğendiğini, Fekeli'yi ise tipik Anadolulu bulduğunu söyler. Ama bu bakış açısı, onu Fekeli ile baş başa sohbetleri sevmesinden alıkoymayacak gibidir!

VE HÜNKAR ŞERMİN'İ BULUR… DEMİR'İN KADERİ ŞERMİN'İN İKİ DUDAĞI ARASINDA!

Şermin'i ifadesini değiştirmesi için Adana ve civarında göz açtırmadan aratan Hünkar, nihayet onu hamam sefası esnasında bulur! Şermin, kendisine yapacakları bir şey kalmadığını ve artık Yamanlardan korkmadığını söylese de Hünkar, içten içe gözünü korkutmayı başarmıştır.

ZÜLEYHA KAÇMAYA MI KARAR VERDİ?

Bir yandan Demir'in yanında yer aldığını gösterse de Züleyha, Yılmaz'ın kendisini hala sevmesinden de çok etkilenmiştir. Şimdi artık Hünkar ona her an kaçacak diye bakarken, aslında Yılmaz ve Müjgan'ın arasında neler olacağına karar verecek kişi de Züleyha'dır!

Züleyha herkesi şaşırtan bir tavır sergiler!

BİZE ULAŞIN