Cici Babam oyuncuları kimler? Cici Babam filmi nerede çekildi, konusu nedir?

Show TV ekranlarında bu akşam yayınlanacak olan Cici Babam filmi oyuncuları ve konusu internet üzerinden araştırılmaya başlandı. Başrollerinde Güldür güldür ekibinin sevilen isimlerinden Onur Atilla, Özgün Aydın, Onur Buldu gibi oyuncuların bulunduğu film henüz izlememiş veya tekrar izlemek isteyenler için ekranlara gelecek. Peki, Cici Babam oyuncuları kimlerdir? Cici Babam filmi nerede çekildi? Detaylar haberimizde…

Cici Babam oyuncuları kimler? Cici Babam filmi nerede çekildi, konusu nedir?
Çarşamba 06.11.2019 17:40
Son Güncelleme: Çarşamba 06.11.2019 17:48
ABONE OL

Cici Babam oyuncuları ve konusu vatandaşlar tarafından araştırılmaya başladı. Bu akşam ekranlara gelecek olan komedi filmi vizyondaki süresinde izleyicilerini oldukça güldürmeyi başarmıştı. Güldür Güldür programının ekibinden oyuncuları da kadrosunda barındıran yapım Show TV kanalında yayınlanacak. Üç yetişkin kardeşin aralarında geçen durumu anlatan Cici Babam konusu nedir? Cici Babam oyuncuları ve konusu haberimizde…

CİCİ BABAM KONUSU

Üç yetişkin kardeş babalarının ölümünün ardından annelerine sıkı sıkıya bağlıdır. Babalarının yerini doldurmak istemeyen kardeşlerin düzeni, yeni bir cici babanın ortaya çıkışıyla sarsılır. Babalarının ölümünden sonra annelerinin yeni biriyle olmasını hazmetmekte zorlanan kardeşler, kendini kabul ettirmek için uğraşan cici baba ile annelerinin arasını açmak için sinsi planlara girişir. Farklı bir dünyanın insanı gibi olan cici baba ile inatçı kardeşler bir orta noktada buluşabilecek midir?

CİCİ BABAM NEREDE ÇEKİLDİ?

Ege Bölgesi'nden görüntüler içeren Cici Babam filminin büyük bölümü başta Köyceğiz olmak üzere Muğla'nın çeşitli bölgelerinde gerçekleştirildi.

CİCİ BABAM OYUNCULARI

Meltem Bozoflu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu "Cici Babam"ın oyuncu kadrosunda Onur Buldu, Derya Karadaş, Mahir İpek, Yasemin Conka, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu gibi isimler yer alıyor.

Onur Buldu kimdir?

Onur Buldu, 4 Ağustos 1982 tarihinde İzmir, Bergama'da doğmuştur. Annesi Tunceli'li ebe hemşire, babası bir öğretmendir. İzmir, Menemen'de büyüdü. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde eğitim aldı. İzmir Devlet Tiyatrosu'nda bir süre görev aldı ve Keşanlı Ali Destanı oyununda oynadı. Daha sonra İstanbul'a yerleşen oyuncu, birçok dizi ve sinema yapımında rol aldı.

Derya Karadaş kimdir?

Derya Karadaş, 4 Mayıs 1981 tarihinde İstanbul'da İşçi emeklisi bir babayla, ev hanımı bir annenin ortanca kızı olarak doğmuştur. Aslen Bingöllüdür. 3 kız kardeştir. Ailesi 1980 yılında İstanbul'a taşınana kadar Bingöl'de yaşamıştır. Halk Eğitim Merkezi'nde tiyatro kurslarına devam etti. Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuvarından 2007yılında mezun oldu ve orada eğitmenlik yapmaktadır. 2007 yılında "Gemilerde Talim Var" adlı dizi ile oyunculuğa başlamış ve Bana Bunlarla Gel, Kurtlar Vadisi Terör ve Şen Yuva isimli dizi ve sinema filmlerinde rol oynamıştır.

Mahir İpek kimdir?

Mahir İpek, 1972 yılında Ankara'da doğmuştur. Aslen Kahramanmaraş, Afşin'lidir. Babası aşık İsmail İpek'dir. Lisede iken tiyatro kurslarına gitti. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun oldu.

Yasemin Conka kimdir?

Yasemin Çonka, 18 Şubat 1972 tarihinde İstanbul'da ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. 1989 yılında başladığı Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bolümünden 1993 yılında mezun oldu. Radyo Sport'ta spikerlik yapmaya başladı. Radyo Fener'in müdürlüğünü yaptı. Evlendi ve Amerika'ya gitti, iki buçuk yıl orada kaldı.

Onur Atilla kimdir?

Onur Atilla, 18 Mayıs 1986 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Tam adı Rüştü Onur Atilla'dır. Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi'nden mezun oldu. Tiyatro ile bu yıllarda tanıştı. 2012 yılında Anadolu Üniversitesi ile birlikte PERA Güzel Sanatlar Akademisi Oyunculuk Bölümü'nden mezun oldu.

Meltem Yılmazkaya kimdir?

Meltem Yılmazkaya, 27 Kasım 1984 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. 6 yaşındayken anne babası boşanmıştır. Tiyatro kurslarına gitti. 13 yaşından beri animatörlük yapıp okudu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nin iki yıllık eğitimine devam etti. Burslu olarak okuduğu Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu.