Hercai 20.bölüm fragmanı izle! Hercai yeni bölümde neler oluyor? Hazar Şadoğlu öldü mü?

ATV’nin reyting rekorları kıran dizisi Hercai yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların sevilen dizisinin yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananları merak ediliyor. Her Cuma akşamı yeni bölümüyle ekrana gelen dizinin son bölümünde Reyyan, Miran’ın yaralarına merhem olurken Aslanbey Konağı’nda işler karıştı. Dizinin sıkı takipçileri ‘’ Hercai yeni bölümde neler oluyor?’’ sorusuna yanıt aramaya başladı. Bu akşam ekrana gelecek olan bölümde Bugüne kadar Miran'ı intikamdan vazgeçirmeye çalışan ve babasının masum olduğunu savunan Reyyan'ın olaylar karşısında Miran'a olan güveni büyük bir sınavdan geçecektir. Peki Hercai 20. yeni bölümde neler oluyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti!

Hercai 20.bölüm fragmanı izle! Hercai yeni bölümde neler oluyor? Hazar Şadoğlu öldü mü?
Cuma 08.11.2019 16:50
Son Güncelleme: Cuma 08.11.2019 16:51
ABONE OL

Ekranların sevilen dizisi yeni bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Her bölümüyle izleyicisini mest eden dizinin başrollerinde Ebru Şahin ve Akın Akınözü otururken, yönetmen koltuğunda Cem Karcı ve Benal Tair üstleniyor. Dizinin sıkı takipçileri '' Hercai yeni bölümde neler oluyor?'' sorusuna yanıt aramaya başladı. Dizinin bu akşam yayınlanacak olan bölümünde Miran ve Reyyan'ın aşkları en büyük sınavını verirken, acaba 27 yıllık acı ve öfkenin sonucunda 'nun hayatına kast eden kişi gerçekten Miran Aslanbey midir? Peki Hercai 20.bölümde neler oluyor? İşte fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

HERCAİ 20.BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Hercai 20.bölümü bu akşam ATV'de izleyicisiyle buluşacak. Haberimizde, Hercai yeni bölüm fragmanına ve son bölüm özetine dair detaylara erişebilirsiniz.

Hercai'de Miran ile Reyyan'ın mağaradaki bu sahnesi olay olacak! (15 Kasım 2019 Cuma)

Hercai 20.bölüm fragmanı izle! Hercai yeni bölümde neler oluyor? Hazar Şadoğlu öldü mü?

Masumiyetini kanıtlamak için Miran ve Reyyan'la konuşmak için Aslanbey konağına giden Hazar hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Reyyan avluda hareketsiz yatan babasının başında Miran'ı gördüğünde büyük bir şok geçirir.

Bugüne kadar Miran'ı intikamdan vazgeçirmeye çalışan ve babasının masum olduğunu savunan Reyyan'ın olaylar karşısında Miran'a olan güveni büyük bir sınavdan geçecektir. Hazar'a karşı öfkesini her fırsatta dile getiren Miran, Hazar'ın düşmesiyle bütün şüpheleri üstüne çeker.

Hercai 20. Bölüm Fragmanı'ndaki şok ölüm sahnesi, imkansız aşkın sonu olacak mı? (8 Kasım 2019 Cuma)

Miran ve Reyyan'ın aşkları en büyük sınavını verirken, acaba 27 yıllık acı ve öfkenin sonucunda 'nun hayatına kast eden kişi gerçekten Miran Aslanbey midir? Yoksa her geçen gün gittikçe kuvvetlenerek büyüyen bu masalsı aşkın sonsuza kadar yarım kalmasını isteyen başka birisi midir?

Hercai 20.bölüm fragmanı izle! Hercai yeni bölümde neler oluyor? Hazar Şadoğlu öldü mü?

HERCAİ SON BÖLÜM ÖZETİ!

Bugüne kadar oynadığı oyunlarla her istediğine sahip olan Azize Aslanbey, Miran ve Reyyan'ın aşkı karşısında daha fazla direnemez ve yıllardır Miran'ın üzerinde kurmuş olduğu hakimiyet parçalanmaya başlar. Babaannesinin oynadığı oyunu ortaya çıkaran Miran ilk defa yüzleştiği bu gerçekle sarsılırken, gözleri önünde sevdiği adamın acı çekmesine dayanamayan Reyyan sevgisiyle Miran'ın yaralarını sarmaya çalışır.

Azize'nin intikam sevdası uğruna masum insanların hayatlarını cehenneme çevirmesine artık seyirci kalamayan Esma, Azize'yi durdurmak için Dilşah'ın kendisine emanet ettiği mektubu Hazar'a teslim eder. Yıllar önce büyük bir sevdayla bağlandığı Dilşah'ın geçmişten uzattığı yardım eli sayesinde Miran'a doğruları ispatlayacağına inanan Hazar acaba Azize'ye karşı verdiği bu mücadeleyi kazanıp Miran'ı suçsuz olduğuna inandırmaya çalışırken, Reyyan'ı Aslanbey konağından çıkarabilecek midir?

Hercai 20.bölüm fragmanı izle! Hercai yeni bölümde neler oluyor? Hazar Şadoğlu öldü mü?