Benim Adım Melek 26.bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Adım Melek yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Benim Adım Melek 26.bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi her Çarşamba akşamı ekranlara gelirken yayınlandığı ilk günden itibaren sevilerek takip ediliyor. Dizinin yeni bölümünde; Melek, telsizden duyduğu silah sesiyle şoke haldedir… Defne’nin operasyona dahil olduğunu öğrenen Ömer, Hastane odasında perişan durumdadır… Mithat, evlilik hayalleriyle hazırlık yaparken, Seyran’ın başındaki Erdal belasından habersizdir. Merakla beklenen Benim Adım Melek 26.bölüm fragmanı yayınlandı. Benim Adım Melek yeni bölümde neler olacak?

Benim Adım Melek 26.bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Adım Melek yeni bölümde neler olacak?
Çarşamba 25.03.2020 17:37
ABONE OL

TRT 1 ekranlarına Çarşamba akşamı gelen Benim Adım Melek 26.bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi'nin yer aldığı dizide bir annenin çocukları için yapamayacağı hiçbir şey olmadığını ve onlar için verdiği güçlü mücadeleyi izleyenlerin beğenisine sunuyor. Dizinin yeni bölümünde; oğlunu kaybeden Kenan için durumlar değişecek ve kötü planlar devreye sokulacak. Merakla beklenen Benim Adım Melek 26.bölüm fragmanı da yayınlandı. Buna göre; Benim Adım Melek yeni bölümde neler olacak?

BENİM ADIM MELEK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Melek, telsizden duyduğu silah sesiyle şoke haldedir… Defne'nin operasyona dahil olduğunu öğrenen Ömer, Hastane odasında perişan durumdadır… Mithat, evlilik hayalleriyle hazırlık yaparken, Seyran'ın başındaki Erdal belasından habersizdir. Mahmut, Kadriye'ye jest yapmak için kuyumcuya gittiğinde Mithat'ın yüzük aldığını öğrenir ve soluğu Zeynel'in yanında alır. Zeynel ise en yakın arkadaşını satmaz. Seyitali, Kerem için Nurullah'la konuşur. Nurullah Kerem'i çağırır. Kerem sözleşmeye imza atacak mı? Melekler Adana'ya taşınacak mı? Oğlunu kaybeden Kenan için artık durum değişmiştir. Vakit, kötü planlarını devreye sokma vaktidir. Bunu yaparken dostu Alpay da yanında olacaktır. Aynı çocukluklarındaki gibi…

Benim Adım Melek 26. son bölümden ikinci fragman yayınlandı | Video