Kuaförüm Sensin puan durumu nasıl? 25 Mart Kuaförüm Sensin gün birincisi kim?

Ekranların sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin puan durumu ve gün birincisi belli oluyor. Hafta içi her gün yayınlanan programda takımlar ve model günü birincilikle tamamlamak istiyor. Bu hafta Best Of olarak geçecek olan yarışmada Bilal-Buse, Mustafa-Tuna, Sıla-Mira ve Öncü-Özlem takımları rekabet içinde olacak. Haftanın üçüncü gününde yine makasların konuşacak ve makyajların güzelleştirdiği tarzlar seçilecek. Peki Kuaförüm Sensin puan durumu nasıl? 25 Mart Kuaförüm Sensin Best Of gün birincisi kim?

Kuaförüm Sensin puan durumu nasıl? 25 Mart Kuaförüm Sensin gün birincisi kim?
Çarşamba 25.03.2020 15:18
Güncelleme: Cuma 27.03.2020 17:19
ABONE OL

'nin iddialı yarışma programı puan durumu ve gün birincisi merak ediliyor. Haftanın üçüncü gününde Bilal-Buse, Mustafa-Tuna, Sıla-Mira ve Öncü-Özlem takımları arasında rekabet zirvede yaşanacak. Kauförüm haftasında günü birincilikle kapamak isteyen yarışmacılar hünerlerini sergileyecek. Daha önce yayınlanan bölümlerde Bilal Ağın iki, Buse Şimşek ise üç kez yarışmıştı. İkili best of haftasına süper bir başlangıç yaparak kendilerini göstermişlerdi. Peki 25 Mart 2020 nasıl? 25 Mart kim oldu?

KUAFÖRÜM SENSİN PUAN DURUMU NASIL? 25 MART KUAFÖRÜM SENSİN GÜN BİRİNCİSİ KİM?

Kuaförüm Sensin puan durumu ve gün birincisi gün içinde belli oldu. Haberimizde, 25 Mart Best Of puan durumu ve gün birincisine dair merak edilenlere erişebilirsiniz.