Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? ATV ile Kuruluş Osman 16.bölüm fragman tamamı izle!

ATV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Kuruluş Osman 16.bölüm ile bu akşam ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölüm sloganı; “Dündar Bey’in ölümü benim elimden oldu!” olacak. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin yeni bölümünde Osman Bey ve Alpleri, Balgay ve nökerlerini pusuya düşürdüğü esnada ortaya çıkan Dündar, Osman Bey’e meydan okuyacak. Osman Bey ise Dündar’a Moğollarla işbirliği yapmasını bedelini ödetecek. Heyecan ve aksiyonun hız kesmediği, zirvedeki dizi Kuruluş Osman 16.bölüm fragman izle! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak?

Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? ATV ile Kuruluş Osman 16.bölüm fragman tamamı izle!
Çarşamba 25.03.2020 17:19
Güncelleme: Perşembe 26.03.2020 01:19
ABONE OL

ATV ekranlarının en çok izlenen dizisi Kuruluş Osman yeni bölüm ile bu akşam ekranlarda olacak. Dizinin merakla beklenen son bölüm tanıtım fragmanı da yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosu ile yayınlandığı ilk günden itibaren tüm dikkatleri çeken dizi tüm hızıyla devam ediyor. Bu akşamki yeni bölümde; oğlunu ve Dündar Bey'i kaybeden Zöhre Hatun ne yapacak? Bala Hatun, Osman Bey'e sırrını açıklayacak mı? Batur'u öldüren Alişar Bey, Konya'dan aldığı destekle nasıl bir hamle yapacak? Haberimizin içerisinden Kuruluş Osman 16.bölüm fragmanı izleyebilir, yeni bölüm detaylarına ulaşabilirsiniz. İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragman ve detayları!

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Osman Bey ve Alpleri, Balgay ve nökerlerini pusuya düşürdüğü esnada ortaya çıkan Dündar, Osman Bey'e meydan okur. Osman Bey, Dündar'a Moğollarla işbirliği yapmasının bedelini ödetir. Dündar'ın ardından Kayı Obası'nın Beyi kim olacak? Osman Bey tarafından pusuya düşürülen Balgay'ın akıbeti ne olacak? Oğlunu ve Dündar Bey'i kaybeden Zöhre Hatun ne yapacak? Bala Hatun, Osman Bey'e sırrını açıklayacak mı? Batur'u öldüren Alişar Bey, Konya'dan aldığı destekle nasıl bir hamle yapacak?

Kuruluş Osman 16. Bölüm (25 Mart 2020 Çarşamba) Osman Bey intikamını alıyor | Video