Survivor Aşkım Burçe boyu kaç ve kimdir? 2020 Survivor Aşkım Burçe Tunay kaç yaşında, aslen nereli ve mesleği ne?

Survivor 2020 yeni bölümleri ile heyecan devam ediyor. Bu sezon Ünlüler ve Gönüllüler formatı ile ekranlara gelen 2020 Survivor'da en çok öne çıkan yarışmacılardan birisi olarak Aşkım Burçe Tunay dikkat çekiyor. Ünlüler takımına sonradan dahil olan ve geçtiğimiz haftalarda elenmekten son anda kurtulan yarışmacı, kısa boyu ile de hakkında en çok araştırıma yapılan kişilerden bir tanesi durumunda. Peki, 2020 Survivor Aşkım Burçe Tunay kimdir ve kaç yaşında? Aşkım Burçe boyu kaç cm, aslen nereli ve mesleği ne? İşte, Aşkım Burçe'nin hayatı...

Survivor Aşkım Burçe boyu kaç ve kimdir? 2020 Survivor Aşkım Burçe Tunay kaç yaşında, aslen nereli ve mesleği ne?
Perşembe 26.03.2020 07:12
Güncelleme: Salı 31.03.2020 15:38
ABONE OL

2020, yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ediyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımı, iletişim, ödül ve dokunulmazlık oyunu için kıyasıya yarışırken bazı yarışmacıların hayatı ise oldukça merak ediliyor. Bunların başında ise, programa sonradan dahil olan ve geçtiğimiz haftalarda elenmekten son anda kurtulan Tunay geliyor. Ünlüler takımı yarışmacısı olan Aşkım Burçe, yarışmalarda gösterdiği performansın yanı sıra kısa boyu ile de izleyenlerin dikkatinden kaçmıyor.

SURVİVOR AŞKIM BURÇE BOYU KAÇ CM, KİMDİR VE KAÇ YAŞINDA?

Bu doğrultuda, Survivor Aşkım Burçe'nin hayatı yoğun bir şekilde merak ediliyor. 2000 doğumlu olan yarışmacının spor geçmişi bulunuyor. Peki, Survivor kimdir, kaç yaşında, aslen nereli ve boyu kaç?

İşte, kısa biyografisi;