Aykut Enişte filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Aykut Enişte filmi nerede çekildi?

Star TV ekranlarında bu akşam yayınlanacak olan Aykut Enişte filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. 2019 yılında vizyona giren komedi türündeki filmin başrollerinde Cem Gelinoğlu, Güven Hokna, Melis Babada yer alıyor. Bu akşam ekrana gelecek olan filmde kendine bir aile arayan Aykut'un sıcak hikayesini anlatıyor. Medya gündemini takip edenler '' Aykut Enişte konusu ve oyuncuları'' şeklinde araştırma yapmaya başladı. Yönetmenliğini yapan Onur Bilgetay’ın üstlendiği komedi türündeki filmde kahkaha tufanına hazır olun. Peki, Aykut Enişte filmi nerede çekildi? Aykut Enişte filmi konusu ne, oyuncuları kimler?

Aykut Enişte filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Aykut Enişte filmi nerede çekildi?
Perşembe 26.03.2020 12:27
ABONE OL

Beyazperdenin ardından Aykut Enişte filmi televizyon ekranlarında seyirci ile buluşuyor. Komedi türündeki fimin konusu ve oyuncu kadrosu kadar çekildiği yerde merak ediliyor. Bu akşam Star TV'de ekrana gelecek olan filmde Aykut'un sıcak hikayesini izleyeceğiz. Özellikle çekildiği mekanlarla dikkat çeken filmde müstakbel eşinin türlü isteklerine rağmen sesini çıkarmayan Aykut'un dükkanın soyulmasıyla serüven başlıyor. Filmin yeniden TV ekranlarında yer alacak olması sebebiyle izleyiciler, Aykut Enişte filmi konusu ve oyuncuları hakkında araştırma yapmaya başladı. En çok merak edilenlerin arasında ise nerede çekildiği yer alıyor. Haberimizde, Aykut Enişte filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilir, 'Aykut Enişte nerede çekildi, konusu ne, oyuncuları kimler ?' sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

AYKUT ENİŞTE FİLMİ KONUSU NEDİR?

Aykut, evlilik hazırlığında olan küçük ölçekli bir esnaftır. Müstakbel eşinin türlü isteklerine rağmen sesini çıkarmayan ve elinden geldiğince yapmaya çalışan Aykut, dükkanının soyulması ile birlikte tamamen yalnız kalmıştır. Ne yapacağını bilemeyen Aykut, sigortaya başvurmuş ve zararının tazmin edilmesini talep etmiştir. Ancak Aykut için bundan sonraki süreç tamamen kaostan ibaret olacaktır.

AYKUT ENİŞTE OYUNCULARI KİMLER?

Aykut Enişte filmi oyuncu kadrosunda; Cem Gelinoğlu, Güven Hokna, Melis Babada, Ege Kökenli, Özlem Çakar, Selen Domaç, Müfit Kayacan ,Lale Başar ve Ali Erkazan yer alıyor.

AYKUT ENİŞTE NEREDE ÇEKİLDİ?

Aykut Enişte filmi, Yeşilköy Havalimanı, Selimiye gibi İstanbul'un farklı semtlerinde gerçekleştirildi.