Boz Ayı filmi konusu ve oyuncuları - Boz Ayı filmi oyuncuları kimler, konusu ne?

Bu akşam ATV ekranlarına gelecek olan Boz Ayı filmi için geri sayım başladı. 2015 yılı yapımı olan filmin yönetmen koltuğunda David Hackl oturuyor. Aksiyon, macera ve dram türlerinde olan filmde Alaska kasabasında yaşanan ayı saldırılarının ardından hikaye başlıyor. Kasabanın şeriflerinden Beckett bu olayları çözmeye çalışırken ayır düştüğü kardeşi Rowan kasabaya geri dönecek ve geçmiş sorunlar ortaya çıkacaktır. Filmin konusu ve oyuncuları merak edilmeye başlandı. Buna göre; Boz Ayı filmi konusu nedir? Boz Ayı filmi oyuncuları kimler?

Boz Ayı filmi konusu ve oyuncuları - Boz Ayı filmi oyuncuları kimler, konusu ne?
Perşembe 21.05.2020 17:52
ABONE OL

ATV ekranlarına bu akşam gelecek olan Boz Ayı filmi için heyecan dorukta. 2015 yılı yapımı film aksiyon, macera ve dram türlerini barındırıyor. James Marsden, Thomas Jane, Piper Perabo gibi oyuncuların yer aldığı filmde Alaska kasabasında yaşanan vahşi ayı saldırıları ile hikaye başlayacak. Buna göre; Boz Ayı filmi konusu nedir? Boz Ayı filmi oyuncuları kimler?

BOZ AYI FİLMİ KONUSU

Bir Alaska kasabasında peş peşe vahşi bir ayının saldırıları gerçekleşir. Kasabanın şeriflerinden Beckett bu olayları çözmeye çalışırken, çocukken ayrı düştüğü kardeşi Rowan kasabaya geri döner. Beckett'in vahşi yaşam fotoğrafçısı eşi Michelle'in hala ormanda olduğunu öğrenirler. Aralarındaki geçmiş sorunları çözmeye çalışan iki kardeş, bu haberden sonra kendilerini ormanda bu vahşi ayıya karşı mücadele içinde bulur.

BOZ AYI FİLMİ OYUNCULARI

Yapım Yılı : 2015

Yönetmen : David Hackl

Türü : Aksiyon/Macera/Dram

Oyuncular : James Marsden, Thomas Jane, Piper Perabo