Gelinim Mutfakta kim birinci oldu kim elendi? Gelinlerin sezon finali heyecanı! 22 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu belli oldu!

Kanal D ekranlarının gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta birincisi ve elenen ismi puan durumlarıyla birlikte belli oldu. Bugün sezon finaliyle ekrana gelen yarışmada gelinler en yüksek puanları almak için yarışıyor. Kaynanalar gün sonunda en yüksek ve en düşük puanları belirliyor. Haftanın finalinde gelinler aldıkları puan durumlarına göre birinci ya da elenen isim açıklanacak. Bugün ekrana gelecek olan sezon finali bölümünde Dilek ve Hatice laf dalaşına giriyor. Çiğdem Hanımın gelinler hakkında söylediği sözler stüdyoda şok etkisine sebep oluyor. Ekranların sevilen lezzet yarışmasının sezon finalinde en düşük puanı alan gelin elenecek, en yüksek puanı alan gelin ise beş altın bileziğin sahibi olacak. Gün sonu değerlendirmesinin ardından Fatih Ürek haftanın birincisini ve elenen yarışmacısını duyuracak. Peki 22 Mayıs Gelinim Mutfakta kim birinci oldu kim elendi? Beş altın bileziği kim aldı? Bugün Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl?

Gelinim Mutfakta kim birinci oldu kim elendi? Gelinlerin sezon finali heyecanı! 22 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta puan durumu belli oldu!
Cuma 22.05.2020 16:42
Son Güncelleme: Cuma 22.05.2020 16:42
ABONE OL

Ekranların sevilen yarışması birincisi ve elenen yarışmacısı puan durumlarına göre açıklanıyor. Kanal D'nin gündüz kuşağı programı bugün sezon finaliyle ekrana gelirken gelinler en yüksek puanı alabilmek için kıyasıya rekabet ediyor. Programın sezon finalinde kaynanalar son puan durumlarını belirlerken kargaşa çıkıyor. Yayınlanan son bölümde Çiğdem Hanım, Reyhan Hanım'ın Neslihan'dan altınları istediğini öne sürdü. Reyhan Hanım ise bunu reddetti. Dilek, yemeğini kontrol eden Hatice'ye sert çıktı. Heyecan ve aksiyonun bir an olsun dinmediği yarışmada en düşük ve en yüksek alınan puan durumlarına göre elenen ve birinci olan yarışmacı gün sonunda belli oluyor. Buna göre; oldu kim elendi? Beş altın bileziği kim kazandı? bugün puan durumu nasıl sonuçlandı?

GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU KİM ELENDİ? PUAN DURUMU AÇIKLANDI MI?

Kanal D'nin lezzet yarışması ve elenen ismi açıklandı. Ekran serüvenine sezon finaliyle ara verecek olan programın birincisi ve elenen ismi puan durumlarına göre belli oldu. Haberimizde, 22 Mayıs Gelinim Mutfakta birincisi, elenen ismi ve gelinlerin puan durumlarına dair bilgilere erişebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta'da sezon finali yapıldığı için bu hafta elenen yarışmacı belirlenmedi. Sadece haftanın kazananı 5 altın bileziğin sahibi oldu.

22 Mayıs Gelinim Mutfakta birincisi ve 5 altın bileziğin sahibi 71 puanla Elif oldu.

22 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi

HATİCE

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim

HATİCE

22 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu

DİLEK