Pakistan'da düşen uçakta olduğu ortaya çıkan ünlü model Zara Abid kimdir, öldü mü? Zara Abid kimdir, kaç yaşında?

Bugün Pakistan Uluslararası Havayollarına ait Lahor-Karaiçi seferini yapan bir yolcu uçağı yerleşim alanına düştü. Uçakta bulunan 107 kişinin yaşamını yitirdiği belirtilirken ünlü model Zara Abid'in de düşen uçakta olduğu ortaya çıktı. Uçağın yolcu listesinin de paylaşılması ile birlikte ortaya çıkan bu durumun ardından vatandaşlar Zara Abid kimdir, kaç yaşında gibi soruların yanıtlarını araştırmaya başladılar. Karaçi Belediye Başkanı Wasim Ahtar kazada uçakta bulunanlardan kimsenin kurtulduğunu düşünmediklerini ifade ederek durumun henüz netlik kazanmadığını duyurdu. Buna göre; Pakistan'da düşen uçakta olduğu ortaya çıkan ünlü model Zara Abid kimdir, son durum ne?

Pakistan'da düşen uçakta olduğu ortaya çıkan ünlü model Zara Abid kimdir, öldü mü? Zara Abid kimdir, kaç yaşında?
Cuma 22.05.2020 19:44
Son Güncelleme: Cuma 22.05.2020 19:52
ABONE OL

Bugün gelen son dakika haberine göre; 'da Lahor-Karaiçi seferini yapan bir yolcu uçağının düştüğü bilgisi gündeme oturdu. Pakistan Uluslararası Havayollarına ait düşen uçakta 107 kişinin yaşamını yitirdiği bilgisi ulaştırıldı. Uçakta ünlü model 'in de yer aldığı bilgisi üzerine vatandaşlar , kaç yaşında gibi soruların yanıtlarını araştırmaya başladılar. Buna göre; Pakistan'da düşen uçakta olduğu ortaya çıkan ünlü kimdir, son durum ne?

ÜNLÜ MODEL ZARA ABİD KİMDİR?

Bugün düşen Pakistan yolcu uçağında 107 kişinin yaşamını yitirdiği bilgisi ulaştırılırken öte yandan uçağın içerisinde ünlü model Zara Abid'in de yer aldığı bilgisi doğrultusunda vatandaşlar bu ismi merak edip araştırmaya başladılar. Buna göre; Zara Abid kimdir, kaç yaşında?

İşte merak edilenler...